Yasak Elma 100. Bölüm HD Tek Parça İzle - Son Bölüm

Yasak Elma 100. Bölüm izleyicisi ile bu akşam buluştu. FOX TV'nin fenomen dizisi Yasak Elma adeta geceye damgasını vurdu. İlk bölümüyle saat 20.00'da başlayan dizi izleyiciden tam puan almayı başardı. Sosyal Medya da en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Yasak Elma 100.bölümünü kanalmaras.com'dan bulabilirsiniz.

Yasak Elma 100. bölüm tamamı yayınlandı. Yayınlandığı ilk günden bu yana tüm hızıyla devam eden Yasak Elma 100. bölümüne ulaştı. Başrollerini  Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı dizi izleyici tarafından büyük beğeni topluyor. Büyük bir hayran kitlesine ulaşan Yasak Elma dizisinin 100. yeni bölümünde neler oldu? İşte kaçıranlar için yeni bölüm...

YASAK ELMA 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Yasak Elma'nın son bölümünde Hasan Ali, Şahika'yla evlenmiş olmasının şaşkınlığını üstünden atmaya çalışırken, bu evliliğin bitmesi için elinden geleni yapar.

ASAK ELMA 99. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hasan Ali, Şahika'yla evlenmiş olmasının şaşkınlığını üstünden atmaya çalışırken, bu evliliğin bitmesi için elinden geleni yapar. Ne var ki Şahika verdiği sözü tutmayacaktır. Cansu, Çağatay ve Yıldız'ın arasını bozmak için uğraşırken beklenmeyen bir ziyaretçi olayların gidişatını değiştirir.

YASAK ELMA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Şevval Sam/Ender Argun/Ekinci

Talat Bulut/Halit Argun

Eda Ece Yıldız/ Argun/Yılmaz

Şafak Pekdemir/Zehra Argun

Buçe Buse/Kahraman Lila Argun

Barış Aytaç/ Caner Çelebi

İlber Uygar Kaboğlu/Erim Argun

Nilgün Türksever/Zerrin Taşdemir

Barış Kılıç/Kaya Ekinci

Doğaç Yıldız/ Yiğit Ekinci

Nesrin Cavadzade/Şahika Ekinci

Gökhan Alkan/Kerim

Can Nergis/ Mert

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.