Ünlü sanatçı joker oldu, bilemeyince rezil oldu!

ATV'nin fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in yarışmacısı, telefon jokeri hakkını Ercan Saatçi'ye kullanınca pişman oldu. Usta sanatçı, soruyu yanlış cevaplayınca yarışmadan elendi.

Ünlü sanatçı joker oldu, bilemeyince rezil oldu!

Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada yine ilginç anlar yaşandı.Yarışmaya katılan Emir isimli yarışmacı, telefon jokeri olan müzisyen Ercan Saatçi'nin cevabı bilememesi üzerine yarışmadan elendi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada telefon jokeri olan müzisyen Ercan Saatçi'nin cevabı sosyal medyada gündem oldu. Yarışmada, Emir isimli yarışmacıya sesli bir soru yöneltilirken, yarışmacıya, "Dinlediğiniz şarkı, başrollerinde Kemal Sunal ve Şener Şen gibi isimlerin bulunduğu hangi filmde söylenmektedir" sorusu soruldu.

İKİ ŞIK ARASINDA KALDI
 
Yarışmacı soruyu bilemezken telefon jokerini kullandı. Yarışmacı, komşusu olduğunu belirttiği müzisyen Ercan Saatçi'yi ararken, Saatçi ise, "Şekerpare" ve "Tosun Paşa" şıkları arasında kaldığını ama yanıttan emin olamadığını ifade etti. Bunun üzerine yarışmacı Şekerpare yanıtını verirken, Saatçi doğru şıkkı bilemedi.

ÇOK KONUŞULANLAR ARASINA GİRDİ
Süt Kardeşler cevabını bilemeyen Ercan Saatçi, film müziğini bilemediği için sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 20:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.