Teşkilat dizisinin ilk bölüm reytingleri nasıl geldi?

Pazar akşamları reyting rekabetinde artık yeni bir dizi daha var. TRT 1 ekranında dün akşam yayınlanan ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkan Teşkilat, beğeni topladı. Teşkilat'ın 7 Mart Pazar akşamına damga vurduğu reyting sonuçları ile ortaya çıktı.

Teşkilat dizisinin ilk bölüm reytingleri nasıl geldi?

Milli İstihbarat Teşkilatı destekli diziyi milyonlar adeta nefessiz izledi. Dizinin ilk bölümünün reytingleri tüm kategorilerde iki haneli geldi. Uyanış Büyük Selçuklu, Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı dizilerinden sonra TRT1 yine gün birincisi olan bir yapımla daha gücünü sergiledi.

Son yıllarda en iyi yapımları ortaya koyan kanal olan TRT1, Teşkilat ile de daha ilk bölümden reytingleri ele geçirdi ve Pazar akşamları birinciliklerin abonesi olacağını sergiledi.

Teşkilat dizisinin başarısında hem hikaye hem anlatım şekli hem de oyuncuların karakterlere uygun doğru isimler olması öne çıktı. Reyting tablosuna zirveden giriş yapmak her diziye nasip olmuyor ama Teşkilat bunu başardı. 7 Mart Pazar akşamı ilk 10 program listesini aşağıdan görebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2021, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.