banner232

Teşkilat dizisinde büyük kriz, herkes ters köşe olacak

TRT 1'de yayınlanan Pazar akşamlarının sevilen dizilerinden Teşkilat, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu ve Mesut Akusta başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesinde çok önemli gelişmeler var.

Teşkilat dizisinde büyük kriz, herkes ters köşe olacak

Şimdiye kadar yayınlanan 13 bölümde temposu hiç düşmeyen ve akıcı bir hikaye kurgusu ile izleyicilerini ekran başına dikmeye başaran dizinin reytingleri de muhteşem gidiyor. Yayınlanan 14. bölüm fragmanıyla birlikte yeni bölümde çok ilginç olaylar yaşanacağı da ortaya çıktı.

Üst üste krizlerin yaşanacağını gösteren sahneler ile dizi adeta bomba gibi geliyor diyebiliriz. TV100'den Birsen Altuntaş'ın aktardığı bilgilere göre; Bu pazar 14. bölümde sezon finali yapacak olan dizinin başrol oyuncu Çağlar Ertuğrul'la ilgili bir kriz yaşandığı ortaya çıktı.

BAŞROL DİZİDEN AYRILIYOR İDDİASI
Setten sızan bilgilere göre dizinin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul kendisine verilen sözlerin tutulmadığını belirterek yapım şirketi Tims&B'ye sezon finalinin ardından projeden ayrılmak istediğini söyledi.

SENARYO SİL BAŞTAN
Bu gelişme üzerine dizinin senaryosu yeniden kurgulandı.

Eğer yaz aylarında Ertuğrul'la yeniden anlaşma sağlanamazsa yeni sezonda Serdar karakteri projeden ayrılmış olarak gösterilecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2021, 13:44
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.