Star TV Benim Tatlı Yalanım dizisi 6'ncı son bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Benim Tatlı Yalanım 5. son bölüm ardından gözler 6. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Benim Tatlı Yalanım yeni bölüm fragmanı gelecek hafta yaşanacaklara dair ipucu verecek. Peki, Benim Tatlı Yalanım 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziyle ilgili tüm detaylar haberimizde...

Star TV Benim Tatlı Yalanım dizisi 6'ncı son bölüm fragmanı yayınlandı mı?
banner150

Ekranların sevilen dizisi Benim Tatlı Yalanım'ın son bölümünde; Nejat ve Suna'nın mutlu evlilik oyununda yeni kriz çıkıyor. Şevket’in onay vermesinden sonra, Suna ve Nejat’ın ilişkisi artık bir dengeye oturmuştur. Her şey yolunda giderken Nejat, Yılın Genç İş İnsanı ödülüne aday gösterilir. Nejat için bu ödülü almak çok önemlidir.

FRAGMAN YAYINLANDI MI?
Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlandığı takdirde haberimizden izleyebilirsiniz.

Suna, Nejat’ın eşi Aylin olarak ona bu ödülü kazandırmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu sırada Hande, Nejat ve Suna’nın oynadığı bu mutlu evlilik oyununun hiç de göründüğü gibi olmadığını fark eder.

Şevket, Suna’yı Nejat’ın evinde bulduğunda, Nejat’ın yalanı her ikisini de kurtarır ; Suna, Kayra’nın bakıcısıdır. Şevket, Suna ona yalan söylediği için sinirlenmiştir ve Suna’nın bakıcılık yapmasını asla istememektedir. Suna, Kayra için hayatında ilk defa babasına karşı gelir ve Nejat’ın evine geri döner. Bu sırada düşmanını daha yakından tanımak isteyen Hande, Suna’yı yemeğe çıkarır ve Suna’nın söylediği bir şey onu şüphelendirmeye başlar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.