Sezon finali yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Osman Kaynarca'dan veda mesajı

Son dönemlerin en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak olan 199. bölümle sezon finali yapıyor. EDHO'da Hızır Çakırbeyli'yi canlandıran Oktay Kaynarcalı Instagram'dan veda paylaşımı yaptı.

Sezon finali yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Osman Kaynarca'dan veda mesajı

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil'in başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, 15 Haziran Salı ekrana gelecek olan 199. bölümüyle sezon finali yapıyor.

EDHO'nun başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, sezon finali öncesinde Instagram hesabından veda paylaşımı yaptı. Ünlü oyuncu paylaşımında, "199 Bölüm çekmişiz … Tam altı yıl. Neler yaşamışız hep beraber, dünyaya gelenler, aramızdan ayrılanlar,acılar sevinçler,dostluklar.. En önemlisi milyonların evlerine misafir olmuşuz sorgusuz sualsiz, ailelerinden biri rahatlığıyla.. Gerçekten çok azim ve inanç isteyen bir özveriyle her hafta yüzümüzün akıyla çıkmamıza sebep değerli çalışma arkadaşlarım, emeklerinize sağlık .. Görüşmek üzere…" notunu yazdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.