banner232

Savaşçı hayranlarını üzen karar! Final yapıyor

FOX'un Cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan, Limon Film imzalı sevilen dizisi Savaşçı'dan hayranlarını çok üzecek bir karar geldi.

Savaşçı hayranlarını üzen karar! Final yapıyor

5 sezon boyunca aksiyon dolu macerasını sürdüren Savaşçı dizisi, Cumartesi akşamı nefes kesen 108. yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni sezonla birlikte birçok oyuncuların gelip gitmesi dizide büyük krize yol açmasıyla final yapacağı iddiaları gündeme gelmişti. Dizinin ekranlara veda edeceği tarihin planlandığı gibi olduğu açıklandı.

FİNAL BÖLÜMÜ NEFESLERİ KESECEK
Kaderi belli olan Savaşçı dizisi final kervanına katılan diziler arasında yerini aldı. Başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Ekin Mert Daymaz, Anıl Tetik, Serenay Aktaş, Erkan Meriç ve Ediz Hun gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisi, adım adım finale yaklaşıyor.

Yönetmen koltuğunda Eray Koçak'ın oturduğu ve senaryosu     Süleyman Çobanoğlu tarafından kaleme alınan Savaşçı'da sona gelindi.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Eskişehir'de çekilen Limon Film imzalı fenomen dizi iki bölüm sonra FOX'ta ekrana veda ediyor. 109. bölümde final yapacak olan diziye bu sezon usta oyuncular Tamer Karadağlı ile Ediz Hun da renk katmıştı.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.