O Adam Oldun Mu ne zaman, saat kaçta? O Adam Oldun Mu yarışmasına başvuru nasıl yapılır?

Acun Ilıcalı'nın kurduğu dijital platform Exxen'de yayınlanacağı kesinleşen O Adam Oldun Mu yarışması yayınlanması için heyecan dorukta. O Adam Oldun Mu yarışma programı ne zaman, saat kaçta şifresiz izlenecek mi? O Adam Oldun Mu yarışmasına başvuru nasıl yapılır?

O Adam Oldun Mu ne zaman, saat kaçta? O Adam Oldun Mu yarışmasına başvuru nasıl yapılır?

Heyecanla beklenen yarışma programı O Adam Oldun Mu Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen'de yayınlanacak. Peki Kelime Oyunu ne zaman, saat kaçta olacak? O Adam Oldun Mu sunucusu kim? Ali Biçim ve Mesut Can Tomay kimdir?

O ADAM OLDUN MU NEDİR?
O Adam Oldun Mu, sunuculuğunu Ali Biçim ve Mesut Can Tomay yapacak. arışma içeriğinde YouTube kanalı olan youtuberlar rekabet edecek. Yarışmada Türkiye'deki en iyi YouTuber yıldızını seçilecek.

O ADAM OLDUN MU NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?
Exxen'in yeni yarışma programı O Adam Oldun Mu yayın tarihi belli değil. Belli olur olmaz haberimizin içerisinde yer alacaktır.

O ADAM OLDUN MU YARIŞMASINA BAŞVURU NASIL YAPILIR?
O Adam Oldun Mu yarışmasına katılmak için YouTube'da videonuz ve takipçi sayınız olması gerekebilir. YouTube kullanıcıları Ali Biçim ve Mesut Can Tomay programın sunucuları olacak. Yarışma içeriğinde YouTube kanalı olan youtuberlar rekabet edecek. Yarışmada Türkiye'deki en iyi YouTuber yıldızını seçilecek.

O Adam Oldun Mu programına başvuru yapmak için Exxen'in resmi web sitesindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 01:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.