Netflix'ten ücretsiz izlenebilecek içerikler sayfası

Dünyanın en büyük yayın platformlarından biri olan Netflix, izleyici kitlesini her geçen gün arttırmaya devam ederken, platforma abone olmayanlar için harekete geçildil. Peki, abone olmayanlar ne izleyebilir? İşte tüm detaylar haberimizde...

Netflix'ten ücretsiz izlenebilecek içerikler sayfası

Netflix , dünyanın dört bir yanındaki abone olmayanlar için ücretsiz bir izleme sayfası başlattı. Bu sayfa aynı zamanda en büyük Netflix dizileri veya filmlerinden bazılarını içerir.

Birkaç yıl içinde Netflix pazar payını genişletmeye çalıştı. Ve bu yeni proje ile daha fazla ziyaretçiye / aboneye ulaşmak istiyorlar. Bu nedenle, ünlü unvanını belirli bölgelerdeki ödeme yapmayan kullanıcılara ücretsiz olarak yayınlıyorlar. Şimdi akış platformu, bu testi ücretsiz olarak izlenebilen diziler, filmler veya belgesellerle dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara genişletiyor.

Netflix'te ücretsiz film ve diziler nasıl izlenir?
Netflix yeni bir sayfa açar ve bu ücretsiz izleme sayfası ile Stranger Things, Murder Mystery, Elite, Boss Baby: Back in Business, Bird Box, When They See Us, The Two Popes gibi Netflix Original filmlerine ve dizilerine ulaşabilirsiniz. , Gezegenimiz, 'Grace and Frankie' ve dünyanın her yerinden abone olmayanlara daha fazlası.

Henüz aboneliğiniz yoksa endişelenmeyin. Çünkü Netflix'in tüm güncel ücretsiz filmleri, dizileri veya belgesellerinin açılış sayfasıyla birlikte buradan ulaşılabilir .

Ayrıca, sözcü bu proje hakkında konuşuyor ve şöyle diyor: "Yeni üyelerin ilgisini çekmek ve onlara harika bir Netflix deneyimi sunmak için farklı pazarlama promosyonlarına bakıyoruz."

Ancak Netflix, bu ücretsiz sayfaya her ay yeni başlıklar ekleyecek.

(Kaynak: Chaospin.com)

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.