Nefes nefese dizisi ne zaman başlıyor? Nefes nefese'nin oyuncu kadrosu ve konusu

Star Tv ekranlarında yakında başlayacak olan ve bir süredir tanıtımları yayınlanan Nefes nefese dizisinin fragmanları tam gaz devam ediyor. Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Nefes nefese'nin ne zaman başlayacağını, oyuncu kadrosunu ve hikayesini merak eden vatandaşlar araştırma yapmaya başladı. Peki, Nefes nefese ne zaman başlayacak? oyuncuları kimler?

Usta oyuncu Uğur Yücel’in hem oyuncu hem yönetmen olarak yapacağı ilk iş olan Nefes Nefese tanıtımları nefes kesiyor. Aramızda Kalsın gibi başarılı yapımın senaristliğini yapan Selin Tunç’un yazdığı Nefes Nefese dizisi ekrana gelmek için gün sayıyor.

OYUNCULARI KİMLER
Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun’un yer aldığı, başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Nefes Nefese’de; Şebnem Hassanisoughi, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Gülçin Şantırcıoğlu, Nik Xheliau, Zeyno Eracar, Macit Sonkan, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, Serkan Genç, Mehmet Akif Özdemir, Yelda Püsküllü, Nur Güven, Seçkin Şahin, İpek Ayaz Kortunç, Zeynep Anacan, Pınar Erincin, Burak Zereyalp, Doğukaan Uğurlugülbüken, Derin Oflaz, Asil Yıldırım gibi isimlerin yer alacağı dizinin yayın tarihi merak ediliyor.

DİZİNİN KONUSU NEDİR?
Çekimleri Adana ve Antakya’da devam eden Nefes Nefese, Berlin’de, babası Ayaz Kıran’la (Uğur Yücel) sakin bir hayat süren Rüya’nın (Melisa Şenolsun) bir gün hiç görmediği annesinin Suriye’de olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Annesinin hayatta olduğunu öğrenen Rüya için işgal altındaki köye girmenin tek yolu Boran’la (Nick Xhelilaj) sahte bir evlilik yapmak. O güne kadar babasının dizinin dibinden ayrılmayan Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmayı kafasına koyar. Ve yolu, altı yıl sonra ilk kez evine dönen Yusuf’la (Şükrü Özyıldız) kesişir. Suriye’deki annesini ararken Antakya’da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur kendini. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır.

NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Nefes Nefese dizinini en çok merak sorusu ne zaman başlayacağı. Sevilen dizi için Star TV henüz bir tarih veremiyor. Ancak son gelen bilgiler, Ağustos ayında dizinin kesin olarak ekrana geleceği. Dizi maliyeti fazla olduğu için yaz döneminde ekrana getirmek istemeyen kanal, Ağustos sonuna doğru diziyi yayına alıp gelecek sezon sürdürmek istiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.