Müge Anlı canlı yayında sinir krizi geçirdi: 13 yaşında tecavüze uğrayan Sıla bulundu!

Yıllardır kayıp yakınlarının yüzünü güldüren Müge Anlı'nın programında bugün 8 gündür aranan Sıla Uysal ortaya çıktı. Polis merkezine giden Uysal'ın korkudan konuşamadığı iddia edildi. İşte detaylar...

Müge Anlı canlı yayında sinir krizi geçirdi: 13 yaşında tecavüze uğrayan Sıla bulundu!

ATV'de kayıp yakınlarının yüzünü güldüren program Tatlı Sert'te, Müge Anlı bugün Sıla Uysal olayı gündeme damgasını vurdu.

Mersin Yenişehir ilçesinde yaşayan 14 yaşındaki lise öğrencisi Sıla Uysal 8 gündür ailesi tarafından aranıyordu. Müge Anlı'dan kızlarının bulunması için yardım talebinde bulunan aile şüpheli buldukları kişinin de kızlarının kuzeni olan 27 yaşındaki Sergen olduğunu söyledi.

Mersin'de 24 Şubat günü kayıplara karışan ve bir daha haber alınamayan 13 yaşındaki Sıla'nın gözü yaşlı annesi Güler Uysal küçük kızının, amcasının oğlu Sergen Uysal tarafından sürekli kaçırılıp cinsel istismara uğratıldığını ve yine onun yanında olduğunu iddia etti.

SILA BULUNDU

İddiaların üzerine Müge Anlı, canlı yayınında, "Yaşı çok küçük. Çıkarın kızı ortaya" dedi. Müge Anlı'da anlatılanları ihbar kabul eden Mersin Emniyeti, harekete geçerek kamyon şoförü Sergen Uysal canlı yayında gözaltına aldı. Sergen Uysal'ın gözaltına alınmasının sadece dakikalar sonra ise 13 yaşındaki Sıla bulundu.

Dün yaşanan son dakika gelişmelerinin ardından bugün canlı yayınına bağlanan Sergen'in annesi sözleriyle Müge Anlı'yı çileden çıkarttı.

SENİN GİBİ ANNENİN BÖYLE ÇOCUĞU OLUR

Müge Anlı, "Hanımefendi, 25 yaşında kafasında saç kalmamış koca adam 13 yaşındaki bir kızla yazışamaz. Bir başın öne eğilsin, bir özür dile bu aileden, oğlum yaptı ben özür dilerim de " dedi. "Özür dilemeyeceğim" diyen Sergen'in annesine Müge Anlı ise, 'İyi o zaman senin gibi annenin böyle çocuğu olur derim ben de, alın yayından" diyerek tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2021, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.