Masumlar Apartmanı dizisi yaz dizilerine reytinglerde çelme taktı!

TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı ikinci sezon için çok etkileyici bir mesaj verdi! 37 bölüm süren ilk sezonun ardından dizinin yeni döneminin nasıl başlayacağı çok merak ediliyordu. Dizi dün akşam hem Baht Oyunu'nu hem de Ada Masalı dizilerine darbe vurdu.

Masumlar Apartmanı dizisi yaz dizilerine reytinglerde çelme taktı!

Baht Oyunu ve Ada Masalı dizilerinde işler pek yolunda gitmiyor ve farklı kanallarda izleyiciyle buluşmaya devam ediyor... 

Yaz dizisinin kış aylarında zor günler geçirdiğini ve ekranlarda fazla kalamayacağını geçtiğimiz sezonlardan biliyoruz. Dün akşam yayınlanan Ada Masalı dizisinin 13. bölümünün reytingleri hiç de fena değildi.

Star TV'de yayınlanan dizinin başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan yer alıyor. Bazı izleyicilerin senaryoya yönelik eleştirilerini en başından itibaren sosyal medyada görebilirsiniz. Ancak baş karakterin uyumu ile bir süre dizi gelişti ve Eylül ayında bir düşüş dönemi başladı.

Dün akşam yayınlanan 13. bölümü, dizinin reytinglerinin düştüğüne dikkat çekti. Ada Masalı tüm kategorilerde 14., AB grubunda 20. ve ABC1'de 17. sırada yer alıyor.

Ada Masalı dizisinde önümüzdeki haftalarda yaşanan bu ciddi düşüş, Star TV'nin bir kararla karşı karşıya kalacağı anlamına gelecek.

Ancak sosyal medyayı kontrol ettiğinizde dizinin hayranları oldukça aktif. Binlerce tweet paylaşıldı ve en çok konuşulan konulardan biri de Ada Masalı dizisi.

TWEETLER REYTİNGLERE YANSIMADI

Ancak sosyal medyadaki tweet'e rağmen reytinglerdeki düşüş göz ardı edilmedi. Sosyal medya etkileşimi ne kadar güçlü olursa olsun, Ada Masalı'nın gerçek durumu, düşen reytingler nedeniyle sıkıntıya girme sürecinin başladığı anlamına geliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.