banner232

Maraşlı dizisi reyting sonuçları! | 11 Ocak Pazartesi reyting sonuçları

Pazartesi akşamları reytingler artık aslanının midesinde bulunuyor.. Kendisine zorlu bir gün seçen Maraşlı dizisi kurtlar sofrasına katılarak yarışa başladı. Bu doğrultuda; Uyanış: Büyük Selçuklu, Çukur, Yasak Elma ve Sefirin Kızı'nın yer aldığı Pazartesi günü kıyasıya mücadele sahne oluyor. ATV ekranlarında ömrüne 'merhaba' diyen Maraşlı dizisinin reyting sonuçları merak ediliyor. İşte Maraşlı dizisi reyting sonuçları! 11 Ocak Pazartesi reyting sonuçlarının detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Gün içerisinde belgesel, dizi, film, kadın programları, magazin ve haber bültenlerini takip eden izleyiciler gün sonunda hangi yapımın birinci olduğunu merak ediyor.

Star TV'de bu akşam saat 20.00'de Sefirin Kızı 35. bölümüyle, TRT 1'de Uyanış Büyük Selçuklu 16. bölümüyle, Fox TV'de Yasak Elma 93. bölümüyle, Show TV'de Çukur 4. Sezon 19. bölümüyle ve Maraşlı ATV'de ilk bölümüyle ekranlara geldi. Dizi ve programların sona ermesinin ardından 17 Ocak reyting sonuçları araştırılmaya başlandı.

11 OCAK 2021 PAZAR REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

11 Ocak Pazar gününün reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Pazar gününün reyting sonuçları 12 Ocak Salı günü öğle saaatlerinde açıklanacak.. Sonuçlar açıklandığında haberimizin içerisinde yer alacak.

Sizlerde bu konuda Maraşlı dizisini izlediniz mi yorum ve görüşleriniz nasıl aşağıya yorum kısmına yazabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 08:49
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.