Maraşlı'da seyirci istedi! Resmen gerçekleşiyor

Maraşlı dizisinin 12. Bölümünde Kahramanmaraşlıların az da olsa merakla beklediği diyalog izleyenlerin yüzünü güldürdü.

Maraşlı dizisi Pazartesi akşamlarının sevilen yapımlarından birisi. Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerinde yer aldığı dizinin güçlü hikayesi ve başarılı oyunculukları ile inişli çıkışlı şekilde devam ediyor. Reytinglerde geçen hafta en iyi oranlara uluşan dizinin 13. yeni bölümü de heyecanla bekleniyor.

12. BÖLÜMDE NELER OLDU?
İlhan'ın yanına gelen polisler Ozan'ın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan'ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan'ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan'ı Savaş; Behram'la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, yasadışı işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır? Maraşlı'nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin'den Maraşlı'nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı'ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlı'yı bekler. Maraşlı, Mahur'la buluşacak mıdır? Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle bağlantılı olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram'ın arasını bozmak için depoya baskın yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı'nın sadece bir koruma olmadığından emin olur. Maraşlı'nın eline geçen ipucu ise onu Necati'ye götürecek midir? Maraşlı'nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz'in engellemelerine rağmen Maraşlı'nın evine gider. Mahur'u, Maraşlı'nın evinde bir sürpriz beklemektedir...

ATV'DE BİR İLKİ BAŞARAN MARAŞLI DİZİSİNDE İZLEYİCİNİN İSTEDİĞİ OLDU
Dizinin başladığı günden bu yana Kahramanmaraşlılar kendi arasında 'ede' demesi ve dize sürekli 'kardeş' kelimesini kullanan Maraşlı'ya tepki göstermişlerdi. Kahramanmaraşlıların yorumlarını dikkate alan senarist dizide az da olsa Maraşlı'ya 'ede' dedirtti. Önümüzdeki bölümlerde Maraşlı'nın sürekli 'ede' deyip demeyeceğini hepimiz izleyip göreceğiz. 

EDE NEDİR?

Ede kelimesi şimdiye kadar sadece Kahramanmaraşlılar tarafından kullanılmaktadır.

Bu üç harften oluşan kelime okadar güzelki karşınıza gelen herkese Ede demek istersiniz.

Büyük Küçük Erkek Kardeşler ve Arkadaşlar birbirine Ede diyerek hitab edebilirler, bayanlar ise küçük ve büyük kardeşine Ede diyebilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.