Kurtlar Vadisi'ni bekleyenlere müjde! Netflix'te yayınlanacak

Ekranların fenomen dizilerinden olan Kurtlar Vadisi yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos adıyla ekranlara dönecek. Merakla beklenen dizi son yılların en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix'te yayınlanacak.

Kurtlar Vadisi'ni bekleyenlere müjde! Netflix'te yayınlanacak
banner150

Kurtlar Vadisi Kaos Netflix ile geri dönüyor. Daha önce duyurduğumuz Kurtlar Vadisi Netflix'te haberi gerçek oldu. 2019-2020 dizi sezonunda Netflix en büyük bombasını patlatıyor. Efsane dizi Kurtlar Vadisi yeni bölümleriyle ekranlara geliyor.

En çok merak edilen diziler arasında yer alan Kurtlar Vadisi akıbeti belli oldu. 2 yıldır ekranlara gelmeyen ve hazır olan Kurtlar Vadisi Kaos Netflix Platformunda yayınlanacağını sizlere aktarmıştık. Kurtlar Vadisi Kaos Netflix ne zaman başlayacak? merak ediliyor.

Kurtlar Vadisi Netflix ile anlaştı!

Tüm haber sitelerine de ilk olarak anlattığımız, daha önce Beren Saat ile nokta atışı yaptığımız, ilk olarak Serenay Sarıkaya ve Demet Özdemir Netflix'te haberlerimizin doğruluğu gibi Kurtlar Vadisi ilk olarak duyurmadının mutluluğunu yaşıyoruz. Netflix, Anadolu insanını da kayıt etmek için, genç kuşak ve orta yaş grubunu tamamen üye yaptıktan sonra bu hamlesiyle Anadolu insanına da ulaşması bekleniyor.

Hafta hafta gelecek

Kurtlar Vadisi dizisi, televizyon dizisi gibi Netflix'te hafta hafta yayınlanan ilk dizi olacak. Böylelikle bir oturma da tüm bölümleri izleme değil, her hafta beklenecek ve sezon boyunca Kurtlar Vadisi sayesinde yeni üyelikler kazanacak. Netflix en üzüldüğü olaylardan biri de Behzat Ç. kendisinin almaması oldu. Bir hata daha yapmak istemeyen Netflix, Kurtlar Vadisi duyurusunu çok yakında yapacak. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.