Kırmızı Oda dizisi yeni sezona böyle başlıyor: Bütün dengeler değişecek!

TV8 ekranlarında yayınlanan ve birbirinden farklı hikayeleri ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Kırmızı Oda, yeni ünlülerle yeni bir sezona başlıyor.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünü Binnur Kaya'nın üstlendiği ve TV8'de ekrana gelen Kırmızı Oda dizisi ikinci sezonuna başlıyor. Yeni bölüm Cuma günü yayınlanacağı için dizinin milyonlarca hayranı ekrana gelecek. Yeni sezonda çok etkileyici hikayeler bulacaksınız.

Başak Soysal'ın yönetmenliğini üstlendiği dizi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek kişilerin gerçek hikayelerini içeren eserlerinden uyarlanmıştır. Deniz Gürlek  ve Melek Seven'in ekranlarda olduğu 'Kırmızı Oda'nın yeni sezonunun ilk fragmanı da yayınlandı.

Yayınlandığı günden bu yana birinciliğini kimselere kaptırmayan ve anlattığı hikayelerle herkesi ekran başına dike ''Kırmızı Oda'', yeni sezonunda yepyeni 4 kadın oyuncuyu ekranlara taşıyacak.

Yeni sezonda TV yıldızları Ayça Bingöl ve Nihal Yalçın'ın yanı sıra Başak Daşman ve İlayda Alişan, Binnur Kaya ile 'Kırmızı Oda'ya girecek.

Herkesin merakla beklediği, izlemek için sabırsızlandığı dizi ''Kırmızı Oda'' 17 Eylül 2021 Cuma 20.00’de TV8'de olacak.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.