Kırmızı Kamyon dizisi ekranlarda olmayacak! Show TV olaya el attı

Show TV'nin büyük umutlarla ekrana getirdiği Kırmızı Kamyon dizisinin ilk bölüm reytingleri adeta çakılmıştı. Gelen son dakika haberine göre; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır'ın başrollerinde yer aldığı Show TV Kırmızı Kamyon dizisinin yayını durduruldu.

Kırmızı Kamyon dizisi ekranlarda olmayacak! Show TV olaya el attı

Görkem Sevindik, Ushan Çakır ve Nilay Deniz üçlüsünün başrolünde yer aldığı Kırmızı Kamyon, yoğun emet verilen, aksiyonu bol bir yapım olmasına rağmen reytinglerde çok kötü sonuçlar elde edildi. 

Geçen çarşamba ilk bölümü yayınlanan 10. Ev imzalı "Kırmızı Kamyon"un yayınına ara verildi.

YAYINDAN KALDIRILDI
Kanal ve yapım şirketi karşılıklı anlaşıp dizinin haziran ayı itibariyle 1. bölümünden itibaren tekrar sil baştan yayınlanmasına karar verdi.

Bu nedenle dizinin yeni bölümü bu hafta Show TV'nin yayın akışından çıkarıldı.

KIRMIZI KAMYON DİZİ KADROSU
Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır, Feriha Eyüboğlu, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Toprak Sağlam, Ebrar Alya Demirbilek, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınağ ve Kağan Uluca gibi isimler yer alıyor.

KIRMIZI KAMYON DİZİSİNİN KONUSU
Kırmızı Kamyon dizisinde;  kahraman itfaiyecilerin hikayesi anlatılacak. Sevinçleri, başarıları, üzüntüleri, mücadeleleri ekranlara taşınacak. Dram ve aksiyon türünde olan dizide ayrıca, kızına kavuşmak için hayata tutunan bir babanın duygu yüklü hikayesi izleyici ile buluşuyordu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.