Kimse Bilmez dizisi 6. yeni bölüm fragmanı! Kimse Bilmez ilk 5. bölümde neler oldu?

ATV'nin yeni dizisi Kimse Bilmez 5. bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Geçen haftaki bölümde neler yaşandı? Kimse Bilmez 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar…

Kimse Bilmez dizisi 6. yeni bölüm fragmanı! Kimse Bilmez ilk 5. bölümde neler oldu?
banner150

Bu yazın merakla beklenen projeler arasında yer alan ATV'nin dizisi Kimse Bilmez yeni bölümde seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Keremcem ile Özgü Kaya'nın başrollerinde yer aldığı dizinin 5. bölümünde neler yaşandı? Oldukça beğeni toplayan dizinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı ve fragmana göre bu hafta izleyicilerin ekranlara kilitlendiği keyifli bir bölüm olacak gibi gözüyor. İşte detaylar ve fragmanlar...

Baba Yapım ’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi "Kimse Bilmez"de, Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal izleyicinin karşısına çıktı. Ekranların sevilen oyuncuları bu dizide de oldukça beğenildi.

Başrollerini dikkat çeken isimlerinden  Keremcem ve Özgü Kaya'nın paylaştığı, senaryosunu ise Hasan Burak Kayacı'nın yazdığı, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren'in yaptığı " Kimse Bilmez" 6. bölümü ile 16 Temmuz Saloo günü saat 20:00 'de ATV ekranlarında olacak. İşte 6. Bölüm fragmanı;

KİMSE BİLMEZ 5. SON BÖLÜM İZLE

KİMSE BİLMEZ 5. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Sevda çareyi herkesten kaçmakta bulur. Ancak onu bekleyen tehlikeden habersizdir. Öte yandan Duygu’ya olan ilgisi günden güne artan Pilot, Duygu’ya daha yakın olabilmek için mahallede bir iş yeri açmak ister.

Bu sırada başına hiç umulmadık bir şey gelir. Pilot’un, Duygu için yaptıkları Duygu’nun Pilot’a olan hislerini değiştirecek midir? Ali, yaşanan tüm olaylardan Uygar’ı sorumlu tutar ve her şeye son vermek için bir karar alır. Uygar için artık her şeyin sonu mudur? Ali’siz yaşayamayacağını düşünen Sevda’ysa, tüm gemileri yakıp Ali’ye gerçekleri anlatmaya karar verir.

Ali'yle Sevda'yı ayırmayı başarmış olan Uygar'sa, Sevda'ya yakınlaşmanın yollarını aramaktadır. Aradığı fırsat ayağına gelir. Köksal'ın Ali'den korktuğunu fark eden Uygar bunu kullanarak sürpriz bir hamle yapar. Ali'yse, Sinan'ı vuran Kepçe'nin peşine düşer. Ali, kendini aklayabilecek mi?

Öte yandan, Pilot Sinan'ı vuranın Ali olduğunu düşünmektedir. Bundan dolayı Ali'nin peşine düşmüştür. İki kardeş, kardeş olduklarından habersiz ölümüne bir kavgaya tutuşur. Ali ve Pilot kardeş oldukları gerçeğini öğrenebilecekler mi? Bütün bunlar olurken Köksal'ın Hayriye'ye yaptığı itiraf her şeyi değiştirecektir.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.