Kim Milyoner Olmak İster final mi yapacak? Kim Milyoner Olmak İster yarışması bitiyor mu?

ATV'de ekrana gelen 2waytraffic imzalı Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümü izleyicisi ile buluşacak. Tanıtımları yayınlanan Kardeşlerim dizisinin Cumartesi günün yayınlanması beklenen Kim Milyoner Olmak İster final mi yapacak? Kim Milyoner Olmak İster dizisi bitiyor mu, final tarihi belli oldu mu?

Kim Milyoner Olmak İster final mi yapacak? Kim Milyoner Olmak İster yarışması bitiyor mu?

Yıllarca usta tiyatro sanatçısı Kenan Işık'ın başarılı sunumuyla yayınlanan program ekran Işık'ın trajik kazasının ardında programda birçok sunucular değişti. En son karizmatik oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun koltuğu devralmasıyla yine milyonların gönlüne taht kurmaya edbam ediyor. Bu doğrultuda; Cumartesi günü yeni dizi Kardeşlerimin ekranlara gelirken önümüzdeki hafta süreçlerde sevilen yarışma programının ekranlarda yer almaması dikkatleri çekti.

Tanıtımlarıyla YouTube'da milyonları bulan izleyicisi sayısıyla şimdiden reytinglere aday olacağı düşünülen Kardeşlerim Cumartesi günü yayınlanacak. Yayın günü Cumartesi günü olacan Kim Milyoner Olmak İster'in yayınlanıp yayınlanmayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Yarışma kuralları
Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. 2. soruda 1.000 TL, 7. soruda ise 15.000 TL'lik baraj soruları var. Yarışmayı kaybettiğiniz takdirde en son geçtiğiniz baraj sorusunun ödülü sizin olur. Çekildiğiniz takdirde en son yanıtladığınız sorunun ödülünü alırsınız. Ayrıca size sunulan 4 joker hakkının 3'ünü istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Diğer joker hakkını (yani çift cevap hakkını); 7. sorudan sonra kullanabilirsiniz.

Yeni yarışmada eski yarışmadan farklı olarak bir adet "sesli soru" sorulmaktadır. Yarışmacı öncelikle ses kaydını dinliyor ve ses kaydı ile ilgili olarak sorulan soruyu yanıtlamaya çalışıyor. Sesli soru 2. baraj olarak kabul edilen 7. soru dahil olmak üzere ilk 7 soruluk bölümde sorulmaktadır.

Joker hakları
Telefon: Yarışmacının başvuru sırasında adını verdiği 3 arkadaşından birini arayıp 30 saniye içinde soru hakkında fikir alışverişinde bulunabilir.

Yarı yarıya (50:50): Bilgisayar, yanlış olan 2 seçeneği rastgele çıkarır.

Uzmana Sorma: Seyirciye sorma jokeri koronavirüs sebebi ile yarışmanın seyircisiz oynanması kararı ile kaldırılmış, yerine uzmana sorma jokeri gelmiştir. Uzman koltuğunda ise daha önceden yarışmadan 1.000.000 TL kazanan Arda Ayten isimli kişi bulunmaktadır.

Çift Yanıt: Daha önceki sürümlerinden farklı olarak eklenen bu joker sayesinde soruya 2 defa yanıt verilebilir; ancak jokeri kullanan yarışmacılar çekilemez ve sadece 7. sorudan sonra kullanılır. Ayrıca çift yanıtın kullanımı sırasında verilen ilk yanıt yanlış ise o yanıt gri renk ile gösterilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2021, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.