banner232

'Kardeşlerim' dizisinin başarı sırrı ne?

Ekranların en çok izlenen dizisi ‘Kardeşlerim’, sürprizlerle dolu ilerlemeye devam ederken rekorlara doymuyor. Peki; 'Kardeşlerim' dizisinin başarı sırrı ne? Celil Nalçakan bu sırrı açıkladı.

'Kardeşlerim' dizisinin başarı sırrı ne?

İzleyiciyle buluşan ve fenomen hale gelen Kardeşlerim dizisi rekordan rekora koşuyor. Önümüzdeki hafta sezon sonuna hazırlanmak için ATV'nin sevilen dizisi sezonu çok başarılı bir şekilde bitirdi.

Reytinglerin yanı sıra özellikle sosyal medyada çok büyük başarılar elde eden dizi, paylaşım ve izlenme rekorları kırıyor. Peki; bu başarının arkasındaki sır ne? Dizinin kötü adamı Akif’i canlandıran başarılı oyuncu Celil Nalçakan, başarının sırrını tek tek Dizi TV'ye anlattı.

Nalçakan, dizinin başarısının sırrının genç oyuncularda olduğunu işaret etti. Nalçakan, genç oyuncuların sosyal medyayı kullanan genç izleyicilerle buluşabileceğini belirterek, şunları kaydetti:

"Herşeyden önce, YouTube'daki büyük başarıları için kamera arkası ve oyuncularımı tebrik ederim. Bizim işimizin iki ayağı var. Bunlardan biri genç oyuncu kardeşlerimin üstlendiği okul ayağı. Haliyle onlar bu platforma çok hakim. Onların akranı olan izleyicilerimiz de çok hakim. Ve onlar birbiriyle çok iyi anlaştı. Oyuncu kardeşlerimi izleyen kardeşlerim birbirleriyle çok iyi anlaştığı için böyle bir başarı geldi."

Dizinin 16. bölümü YouTube'da günde 5 milyondan fazla izleyiciye ulaşarak büyük bir rekor kırdı. Hemen ardından "Kardeşlerim" dizisi YouTube tarafından hak edilmiş bir özel ödüle layık görüldü ve YouTube'daki hayran sayısı 1 milyonu aştı.

17. bölümü yarın akşam ekrana gelecek olan dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak 18. bölümü ise sezonun son bölümü olacak.

Kardeşlerim dizisi yarın akşam 20:00'de ATV ekranında yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 19:08
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.