banner232

Kardeşlerim dizisinde ayrılık rüzgarları esmeye başladı!

ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim'de ilginç gelişmeler yaşanıyor. Dizinin 18. bölümü ile birlikte sezon finali yapması beklenirken setten gelen haberler ise izleyicileri fazlası ile şaşırtacak.

Kardeşlerim dizisinde ayrılık rüzgarları esmeye başladı!

Eğlenceli hikayesi ile dikkat çeken, farklı duyguları da izleyiciye yaşatan ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kardeşlerim'de flaş gelişmeler yaşanıyor.

Her hafta TRT 1'in dizisi Gönül Dağı ile birlikte yarışan Kardeşlerim'de bazı oyuncuların ekipten ayrılacağına yönelik iddialar gündeme gelmeye devam ediyor. TV100 muhabiri Gazeteci Birsen Altuntaş, bu konuyla ilgili kendisine gelen duyumu kamuoyuyla paylaştı.

HAYRANLAR ENDİŞE İÇİNDE
Bu iddialar dizinin hayranlarını hem meraklandırdı hem de endişelendirdi.

Hayranları şimdiden diziden kimlerin ayrılacağını araştırmaya başladı. Diziden ayrılacak isimlerin kimler olacağı hikayenin geleceğinin nasıl şekillendirileceği çok önemli bir konu olduğu belli.

Kardeşlerim dizisi hayranları biraz merakla ve biraz da endişeyle yeni gelişmeleri bekliyor.

Kardeşleri dizisinin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Doruk), Cihan Şimşek (Oğulcan), Damlasu İkizoğlu (Melisa), Gözde Türker (Harika), Kaan Sevi (Mazlum), Melis Minkari (Aybike), İrem Salman (Talya), Lizge Cömert (Süsen), Recep Usta (Berk).

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.