Kanal D bu sefer pes dedirtti! O dizinin fişini de düşünmeden çekti

Kanal D'nin büyük yatırım yaptığı ve beklentisinin çok büyük olduğu dizisi için final kararı alındı.

Kanal D bu sefer pes dedirtti! O dizinin fişini de düşünmeden çekti

Gerçek bir hikayeden uyarlanan dizi Bir Litre Gözyaşı final yapıyor, dizinin izleyicileri ise şokta!

Kanal D'den şok eden bir karar daha geldi. Son günlerde bir bir dizileri yayından kaldıran Kanal D bu kez gerçek bir hikayeden uyarlanan ve Kore uyarlaması olan dizi Bir Litre Gözyaşı'nın ipini çekmeye hazırlanıyor.


REYTİNGLERE YENİLDİ: Kanal D'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden olan Bir Litre Gözyaşı da reytinglere yenildi. Gerçek bir hikayeye dayanan Bir Litre Gözyaşı dizisi düşük reytingler nedeniyle erken final yaparak ekrana veda ediyor.

FİNAL 6. BÖLÜMDE: Başrollerini Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu'nun paylaştığı Bir Litre Gözyaşı dizisi ilk bölümüyle 7 Ekim Pazar akşamı ekrana gelmişti.

Kanal D'de pazar akşamları ekrana gelen Bir Litre Gözyaşı 6. bölümüyle final yapacak. Peki Bir Litre Gözyaşı'nın final bölümü ne zaman yayınlanacak?

SON BÖLÜMDE REYTİNGLER GÜLDÜRMEDİ: Son bölümüyle geçtiğimiz Pazar ekrana gelen Bir Litre Gözyaşı dizisi, reytinglerde Total grubunda 10. sırada, AB grubunda ise 9. sırada yer alabilmişti.

YAPIMCI SON SÖZÜ SÖYLEDİ: Kanal D yönetimi yeni dizisi için erken final kararı aldı. Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği "Bir Litre Gözyaşı" 6. Bölüm ile ekranlara veda edecek.


Bir Litre Gözyaşı dizisinde geçtiğimiz sezon Vatanım Sensin dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Miray Daner’in başrolde yer alıyordu. Daner, Cihan karakterini canlandırıyordu.

PEKİ FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN: BİR LİTRE GÖZYAŞI FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN: Yönetmenliğini Serhan Şahin’in üstlendiği, senaryosunu Neşe Şen, Sertaç Ergin ve Gül Meriç Özen’in kaleme aldığı, Med Yapım-Mf Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı, bi Kore dizisinden uyarlandı.

5 yaşında ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan, 25 yaşında da hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun gerçek hayat hikâyesinden uyarlanan Bir Litre Gözyaşı dizisi, 3 bölüm sonra final yapacak. Dizinin final bölümünün ise 11 Kasım Pazar akşamı yayınlanması bekleniyor.

DİZİNİN KONUSU NE: BİR LİTRE GÖZYAŞI DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Ailenin önemini, inancın gücünü ve hayatın güzelliklerini gözler önüne serecek olan 1 Litre Gözyaşı’nda Sanem Çelik ve Miray Daner ’e; Tolga Tekin, Helin Kandemir, Görkem Mete ve Revna Çolak eşlik ediyor.


Cihan (Miray Daner) ve ailesinin hayat mücadelesini; anı yaşamanın değerine vurgu yaparak anlatacak 1 Litre Gözyaşı’nın genel hikayesi ise şöyle;


Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur.

Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

c
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.