Hercai dizisi Dilşah kim gerçek adı nedir oynadığı dizi ve filmler

ATV'de Cuma akşamları yayınlanan Hercai dizisi, yeni sezonda yoluna emin adımlarla devam ediyor. Dizide ön plana çıkan Dilşah karekteri oldukça çok beğenildi. İzleyenler televizyon başında Dilşah'ı görünce internete koştu ve Dilşah karakterini kim canlandırıyor? Deniz Uğur kimdir? araştırması yapmakta. Konuya ilişkin bütün detaylar sizlerle...

Hercai dizisi Dilşah kim gerçek adı nedir oynadığı dizi ve filmler

Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in başrolünde oynadıkları dizinin hikayesine eklenen heyecanlı gelişmelerle birlikte reyting sistemindeki yükselişi sürüyor. Reytingdeki bu gidişat hem kanalın hem de yapım şirketinin yüzünü güldürmekte.

Dizide son dönemde Dilşah rolü ile ön plana çıktı. Miran'ın annesi Dilşah karakteri milyonlarca kişi tarafından Google'da araştırılmaya başlandı. Hercai Dilşah rolüne kim hayat verdi, oyuncumuz kim? Dilşah rolüne hayatını veren aktörümüz Deniz Uğur’un kim olduğu yoğun olarak merak ediliyor.

HERCAİ DİLŞAH KARAKTERİ NASIL?
Dilşah Miran Hercai dizisinde Aslanbey'in annesidir. Dilşah'ın öldüğü sanılıyor ancak dizide Dilşah karakteri herkesi şaşırtacaktır. Annesinin öldüğünü düşünen ve hatta defalarca mezarı ziyaret eden oğlu Miran, birkaç yıl sonra ortaya çıkan annesinin gelişine nasıl tepki vereceği merak edilmektedir.

DENİZ UĞUR KİMDİR? DENİZ UĞUR HANGİ NERELİDİR?
Oyuncumuz Deniz Uğur, 17 Ekim 1971 Ankara doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nü bitirdikten sonra 1995 yılında Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Oyunlarda ve dizilerde oyunculuğun yanı sıra ses sanatçısı ve oyun yazarıdır. 1,77 metre uzunluğundadır. Adını Feriha Koydum ve Sahte Prenses gibi dizilerde büyük başarılar elde etti.

DENİZ UĞUR HANGİ DİZİ VE FİLMLERDE ROL ALDI
Başarılı oyuncumuz Deniz Uğur, 27 yılı aşkın süredir oyunculukla ilgilenmekte ve bundan önce birçok film ve dizide adını yazmıştır.

2020 Hercai Dilşah

2019 Zalim İstanbul (Seher)

2018 – İnsanlık Suçu (Emel)

2017 – Kırgın Çiçekler

2015 Aşk Zamanı

2015 – Kara Kutu

2013 – Umutsuz Ev Kadınları

2012 – Adını Feriha Koydum

2008 – Paramparça

2007 Baba Oluyorum
2007 – Ertelenmiş Hayatlar

2006 – Hayatım Sana Feda

2006 Sahte Prenses

2005 – Yağmur Zamanı

2004 – Zümrüt

2001 – Benimle Evlenir Misin

2000 – Yalan Dünya

1999 – Kurtlar Sofrası

1998 – Güldüren Cazibe

1993 – Yaz evi

DENİZ UĞUR INSTAGRAM HESABI NE?
Bir çok başarılı yapımlarda rol alan adına ün katan Deniz Uğur, popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan Instagram hesabını aktif olarak kullanıyor ve geniş bir izleyici kitlesi çekmeye devam ediyor.

Deniz Uğur'un resmi instagram hesabı 2251 gönderi ve 163.000'den fazla takipçiye sahiptir.

DENİZ UĞUR EVLİ Mİ? DENİZ UĞUR EVLİ Mİ?
Deniz Uğur, İsmail Hakkı Sunat ile evlendi ancak 2004 yılında yollarını ayırmaya karar verdiler. Artık bekar olan güzel oyuncumuzun Engin ve Poyraz adında iki oğlu ile Mina adında bir kızı iki var. Çocuklarıyla olan fotoğrafını instagram hesabında profil fotoğrafı olarak kullanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 23:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.