Hercai ATV'de yeni sezon ne zaman hangi tarihte?

Hercai dizisi, ATV ekranlarında Hercai ismi ile yayın hayatına başladıktan sonra yeterli reyting oranına ulaşarak yaz sezonuna kadar yayınlanmaya devam etti. Hercai dizisi yüksek reyting oranına ulaşmayı başardı ve 3. sezon için devam kararı verildi. Ekranlarda Cuma günü yayınlanan dizinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. İşte tüm detaylar...

Hercai 39. Bölüm fragmanı! Hercai 3. Sezonunun başlamasına az bir zaman kala izleyenler başlangıç tarihini öğrenmek için araştırmalarına devam ediyor. ATV ekranlarında Cuma günleri yayınlanan fenomen dizi Hercai’nin 3. Sezon 39. Bölüm fragmanı ile ilgili tüm detaylar haberimizde olacak.

HERCAİ SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?
Trafik kazasının akabinde herkesin korkuya kapılmasına neden olan Reyyan, kimsenin bilmediği bir kişi tarafından kurtarılır. Ancak bu kişiden Miran şüphe duyar. Reyyan bir kez daha babasıyla yüzleşirken Miran’da gerçekleri kabul etmek durumunda kalır. Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır.

Reyyan bundan sonraki hayatında yalandan ve intikamdan uzak durmaya karar verir. Miran ise babaannesi tarafından ne kadar da başka hayatlara itilmeye çalışılsa da özgürlük savaşını kazanır. Azize Aslanbey’e intikamdan vazgeçtiği haberini verir. Azize’de bu yaşananlardan sonra Şadoğlu konağına tek başına gider. Ancak beklenmedik olaylar Reyyan ve Miran’ın hayatını tamamen değiştirir.

HERCAİ 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Hercai 3. sezon 39. bölümünün 2020 Eylül ayında ATV ekranlarında başlaması bekleniyor

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.