banner232

Hekimoğlu 31.bölüm tamamı (tek parça olarak) full izle

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu 31. Yeni bölümü yayınlandı. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler araştırma yapmakta. İşte detaylar...

Hekimoğlu 31. son bölüm tamamı tek parça olarak yayınlandı. Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hekimoğlu her hafta yeni ve merak uyandıran bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan Hekimoğlu ilginç ve merak uyanduran bölümleriyle seyircisi ile buluşuyor.

Bu haftada 31. bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu seyircisinden tam not aldı. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde neler oldu?

Hekimoğlu 31. son bölümünü buradan hemen izleyebilirsiniz. Diziyle ilgili tüm detayları kanamaras.com farkıyla buradan takip edebilirsiniz...

HEKİMOĞLU 31. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hekimoğlu, İpek'e bir teklifte bulunuyor! İpek'in doğurganlık ilaçları aldığını öğrenen Hekimoğlu, İpek'e bir teklifte bulunur. İpek ise ne tepki vereceğini bilemez. İpek Ateş'in teklifini kabul edecek mi?

HEKİMOĞLU 30. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Alaz isimli biri hastaneye gelir ve Hekimoğlu ile hesaplaşmak ister. Hekimoğlu’nu vuran Alaz’ın kendisi de güvenlik görevlileri tarafından vurulur. Hekimoğlu bir yandan neden silahlı saldırıya uğradığını sorgularken, bir yandan da başka bir vakayı çözmeye çalışır.

Fakat olaylar ilerledikçe hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark eder. Hekimoğlu kurtulacak mı? Alaz kim? Hekimoğlu’nu neden vurdu? Hekimoğlu’nun iyileşmesini isteyen İpek’i nasıl önemli bir karar bekliyor?

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 17:30
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.