banner232

Gönül Dağı Düğüncü Muammer öldü mü, ayrılıyor mu? Ali Düşenkalkar diziden ayrılıyor mu?

Gönül Dağı dizisinde Düğüncü Muammer karakteri ile her hafta ekrana gelen Ali Düşenkalkar hakkında aramalar başladı. Son bölümde kaza yapmasının ardından soru işaretleri oluştu. Ali Düşenkalkar Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor mu? Düğüncü Muammer ölecek mi, ayrılacak mı?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın başrollerde oynadığı Gönül Dağu merakla beklenen 33. yeni bölümüyle 25 Eylül Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında olacak.

Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikayesinden uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Gönül Dağı'nın yeni bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşanacak.

DÜĞÜNCÜ MUAMMER KAZA YAPIYOR

Gönül Dağı'nın 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı yeni bölümde Düğüncü Muammer telefonda konuşurken kaza yapıyor.

Kazanın ardından kendinden geçen Düğüncü Muammer, öldü mü, Ali Düşenkalkar diziden ayrılıyor mu soruları izleyiciler tarafından merak edildi.

ALİ DÜŞENKALKAR DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Mustafa Çiftçi’nin eserinden uyarlanan Gönül Dağı dizisinde Düğüncü Muammer karakterini canlandıran Ali Düşenkalkar diziden ayrılmıyor. Sahnede herkesi şaşırtacak bir olay bizleri bekliyor gibi görünüyor

RAMAZAN ASUMAN'I KAÇIRDI

Yayınlanan yeni fragmana Ramazan'ın Asuman'a, "Yaptığım şey delilik belki. Ama yaşamak dediğin şey başlı başına bir delilik değil mi?

Biz bir şeyleri göze almayacaksak Asuman, bunun adına sevgi denir mi?" sözleri adeta damga vurdu.

(Kaynak: Kanal Maraş)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şeyma
Şeyma - 1 ay Önce

Muammer Emmi'ye bişey olmasın sanırım hastaneye kaldırıldığında doktor Kenan bakacak orda bir duygusal sahne izleyeceğiz.

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.