Fox TV ile Son Yaz son bölüm izle: 15 Ocak Son Yaz 3. bölüm FULL İZLE!

Star TV ekranlarının yeni dizisi Son Yaz 3. son bölüm ile izleyenlerin evine konuk oldu. 15 Ocak 2021 Cuma günü ekranlara gelen bölümün ekranlarda yer almasının ardından dizinin hayranları ''Son Yaz son bölüm izle'' şeklinde araştırmalarına devam ediyor. Son Yaz 3. bölüm full izle Star TV ve 3. Son bölüm özeti detaylarını burada yer alıyor.

2021 yılının ilk gününde izleyicilerle Fox TV'nin sevilen Son Yaz dizisi büyük bir ilgi görmüştü. Ali Atay, Alperen Duymaz,Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesi beğenildi ve reytingleri de fena gelmemişti

Son Yaz dizisinin 15 Ocak 2021 Cuma akşamı izleyenlerin karşsına çıktı. Televizyon ekranında yayınlanan dizinin hemen ardından diziyi kaçıranlar veya yeniden seyretmek isteyenler, ''Son Yaz son bölüm izle" şeklinde araştırmalarına devam ediyor. Son Yaz 3 bölüm full izle Fox TV linki ile son bölüm özeti detaylarına bu başlık altındaki bağlantıdan erişebilirsiniz...

SON YAZ SON BÖLÜM İZLE! SON YAZ 3. BÖLÜM FULL İZLE FOX TV

Son Yaz 3. Son bölüm izle linki ve diğer bütün ayrınlar şu şekilde;

Son Yaz dizisi 3.son bölümünü Kanal D vasıtasıyla tamamını, kesintisiz ve full şekilde izleyebilirsiniz.

SON YAZ 2. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Canan, Selim'in onun kararlarına hiç saygı duymadığını anladığından, Selim'e çok öfkelidir ve öfkesini içinde artık tutamamaktadır. Selim'e, onun oyununa gelmeyeceğini, onun için yalan söylemeyeceğini söyler.

Ailecek bir araya geldikleri ilk gün çocuklar boşanacaklarını öğreneceklerdir. Selim, Canan'ı bu defa ikna etmenin hiç kolay olmayacağını fark eder. Tanıdığı en mutlu çiftten, Emel ve Metin'den ona yardım etmelerini ister. Emel, kız kardeşinin tarafını tutarken Metin, bacanağı Selim'e gizliden de olsa yardım edecektir.

Akgün, yapayalnız kalmıştır. Gideceği hiçbir yer olmadığı için savcının evinde kalmış olsa da bu durumu gururuna yedirememektedir. Adalet Sitesi'nden kaçmalı, yoluna tek başına devam etmelidir ve bunu yaparken de öldürülmemeyi başarmalıdır.

Akgün, bir çıkış yolu ararken, İstanbul'dan tanıdık bir yüzle karşılaşması, bütün sorunlarını çözebilecek bir fırsat olarak karşısına çıkar. Ancak işler kontrolden çıkar ve karşısına çıkan bu fırsat Akgün'ün ve hiç istemediği halde Yağmur'un başını derde sokacak bir belaya dönüşür.

SON YAZ OYUNCU KADROSU

ALPEREN DUYMAZ
ALİ ATAY
FUNDA ERYİĞİT
HAFSANUR SANCAKTUTAN
EMRE KARAYEL
SİNAN TUZCU
ŞEBNEM DÖNMEZ
ARİF PİŞKİN
SEZER KOÇ
HALİL BABÜR
YASEMİN YAZICI
ERDEM ŞANLI
YUNUS NARİN
ATA NEDİM ARMAN
SARP İKİLER
CENGİZ OKUYUCU

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.