Exxen - Konuşanlar (yeni sezon) 11. Bölüm izle

EXXEN'in izlenme rekorlarına imza atan talk show Konuşanlar izle ekranı ile izleyenleri ile buluşuyor. İzleyenlerini ekran başına kilitleyen Talk Show'da bu hafta yaşanacak gelişmeler merak edilirken heyecan adeta doruklarda olacak. Programı internet aracılığı ile takip etmek isteyen kişiler Exxen - Konuşanlar (yeni sezon) 11. Bölüm izle şeklinde araştırmalarını gerçekleştiriyor. İşte 5 Mart 2021 Konuşanlar yeni bölüm Exxen ile izle ekranı...

Exxen - Konuşanlar (yeni sezon) 11. Bölüm izle

Exxen'in reyting rekortmeni programı talk show Konuşanlar 11. Yeni bölüm ile ekranlara gelirken heyecan tüm hızıyla sürüyor. Her cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi yeni bölümünü dijital platform internet aracılığı ile takip etmek isteyen vatandaşlar EXXEN Konuşanlar izle ekranına ulaşmak istiyor. Konuşanlar 11. Bölümünün tam haline EXXEN aracılığıyla içerisinden ulaşabilir ve takip edebilirsiniz…

KONUŞANLAR 11. YENİ BÖLÜM İZLE | EXXEN (5 MART 2021)

Konuşanlar bugün (CUMA) 11. Yeni bölüm ile izleyici karşısına çıkarken vatandaşlar EXXEN aracılığıyl araştırmalarına başladı. Yayınlandığı ilk günden bugüne reyting rekorlarını ikiye katlayan talk show yeni sezonunda da heyecan giderek artıyor.

Yeni dijital içerik platformu Exxen'de yayınlanan "Konuşanlar" stand-up programı 11. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Hasan Can Kaya'nın yönettiği Konuşanlar 11. bölüm yayında. Çok sayıda izleyicinin beğenerek takip ettiği program 11. bölüm yine izleyicilere eğlenceli anlar yaşatacak. Kahkahaların durmadığı programı kaçırmayın.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.