Esra Erol'da skandal olay! Engelli kızını bırakıp, halasının oğluyla kaçtı

ATV ekranlarının merakla takip edilen programı Esra Erol'da programında 51 yaşındaki yüzde 75 görme engelli İbrahim Şahin, 20 yıllık eşi Nurgül Şahin'in engelli kızını eve kilitleyerek evden kaçtı ama olayın perde arkası daha da fena.

Esra Erol'da skandal olay! Engelli kızını bırakıp, halasının oğluyla kaçtı
banner150

Esra Erol'da tam anlamıyla bir rezalet yaşandı. Hafta içi her gün ATV'de ekrana gelen ve izleyicisinin dikkatini çeken programa katılan yüzde 75 görme engelli İbrahim Şahin, 20 yıllık eşi Nurgül Şahin'in engelli kızını bırakıp, halasının oğluna kaçtığını iddia etti. Bu ifadelerin karşısında stüdyodakilerin ağzı açık kaldı.

Stüdyoda konuşan Şahin, "23 Eylül günü engelli kızımı odaya kilitleyip halamın oğlu Orhan K. ile beraber kaçtı. Eşimin kaçtığı o gün köydeki evimizin muhtarı aradı, evi su bastı gel dedi. Çorum'a döndüğümde evde sadece kızım olduğunu ve kapının da üstüne kilitlendiğini gördüm. O günden beri eşimden haber alamadım. Eşinden tek isteğim, iki engelli çocuğunun başında dursun, çocuklarına baksın yeter" dedi.

ÇOCUKLARIN BİRİKİMİNİ DE ALIP KAÇTI
Çaresiz baba, ayrıca "Çocuğunun kimliğini bile yere atmış" diyerek canlı yayında isyan etti. Engelli çocuklarının vasisi olan Nurgül Ş.'nin çocuklarının üzerine kapıyı kilitleyerek ve çocuklarının birikim yaptığı 10-15 bin TL ile Bodrum'da hayatını yaşaması iddiası, böyle anne olmaz olsun dedirtti.

"KARIMA FUHUŞ YAPTIRIYOR"
Yaşadıkları herkesi derinden etkileyen çaresiz baba, karısının geri dönmek istediğini ancak Orhan K.'nin tehdit ederek buna müsaade etmediğini ileri sürdü. Orhan K.'nin alkol bağımlısı olduğunu söyleyen İbrahim Ş., "Karımı para karşılığında fuhşa zorluyor. Karımla telefonda konuşurken başka adamların sesini duydum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.