Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. yeni bölüm fragmanı: İhanet eden kimin oğlu olursa olsun...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin 4 sezondur devam eden ve önümüzdeki sezon da devam edecek olan efsane dizisi EDHO 132. yeni bölüm fragmanı, yayınlandığı andan itibaren akıllarda soru işareti bıraktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Façalılar Zeki ile anlaşma mı yapacak? İşte EDHO 132. yeni bölümden ipuçlar!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. yeni bölüm fragmanı akıllarda soru işareti bıraktı. Ferman'ın ailesine ve Çakırbeyliler'e ihanet etmesinin bedeli tüm masa için ağır olacak. Ferman, Çakırbeyliler'in peşinde olduğunu fark ederek aileden birisini öldürecek. İşte EDHO 132. yeni bölümden ipuçlar...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 132. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ferman sayesinde Çakırbeylilerden bir adım önde hareket eden Zeki, çıkan çatışmadan yine sağ salim kurtulmayı başaracaktır. Zeki'nin kurduğu çift taraflı tuzaktan Façalılar da paylarına düşeni alacaklardır.

İçlerinde bir sızma olduğuna artık tam anlamıyla emin olan masa üyeleri, birbirlerine şüpheyle bakmaya başlarlar. Ünal Kaplan, Zeki'ye çalışan zayıf halkanın bir an önce ortaya çıkarabilmesi için düşmanla anlaşma yoluna gidilmesi gerektiğini savunurken, Hızır da bunun takibinin Façalılar üzerinden yapılması gerektiğini düşünmektedir.

Nitekim Haşmet ile tekrar bir araya gelmek için fırsat yakalayan Zeki, elinde tuttuğu bir ganimet karşılığında haraç istemeye devam eder. Yapılan anlaşma sonucunda Sivrilere giden paraları takibe alarak Yavuz'u tekrar ele geçiren Çakırbeyliler, haine ulaşmaya çok yaklaşmışken hayatından endişe eden Ferman bunun olmasına izin vermeyecektir.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.