Erşan Kuneri ne zaman başlıyor? Netflix son bilgi geldi

Çevrimiçi dizi ve film izleme platformu Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Erşan Kuneri dizisi için kadro hazırlıkları devam ediyor. Dizinin hayranları şimdiden Erşan Kuneri zaman araştırmasına başladı. Cem Yılmaz'ın yer aldığı Erşan Kuneri dizisi hakkında son bilgiler...

Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Erşan Kuneri dizisi için kadro hazırlıkları devam ediyor. Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu ile bir araya gelen oyuncular, Erşan Kuneri üzerine tartışmaktadır. Netflix Dizisi Erşan Kuneri Ne Zaman Yayınlanacak? Erşan Kuneri Kimdir?

Cem Yılmaz’ın yeni projesi olarak karşımızda çıkan Erşan Kuneri’nin Netflix’te yayınlanacağı açıklanmıştı. 2021 yılında yayınlanması beklenen dizi tek kamera yöntemiyle çekilecek bir dizi olacak.

Erşan Kuneri Kimdir?
Cem Yılmaz’ın yeni filminde yer alan yeni karakterlerden biri olan Erşan Kuneri, GORA ve Arif V 216 filmlerinde karşımıza çıkan filmin yapımcısı ve eğlence mekanının sahibidir. Dizi içerisinde filmin yapımcısı olarak bilinen Erşan Kuneri’nin 1975 ile 1978 yılları arasındaki sinema macerası konu edilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.