banner232

Emanet Dizisi 211. Bölüm Full İzle! 18 Eylül 2021 Emanet Dizisi Yeni Bölüm Tek Parça Youtube İzle!

Sıla Türkoğlu ile Halil İbrahim Ceyhan ikilisinin başrolünde yer aldığı Emanet dizisi 211. bölüm ile sizlere nefes kesen bir yayın keyfi sunuyoruz. Emanet dizisi son bölüm izle, Emanet 211. bölüm izle seçeneğine tıklayarak sizde çok sevilen Kanal 7'nin Emanet dizisini reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

Yayınlandığı ilk günden bu yana belli bir izleyici kitlesine hitap eden Emanet, heyecanlı bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Kanal 7'de günlük dizi olan bugün, yeni bölümüyle yine çok konuşulacak bir bölüm ile ekranlara geldi. Peki, Emanet  dizisi 211. bölümde neler yaşandı? Emanet dizisi 212. bölümde neler olacak? İşte, Emanet dizisi hakkındaki tüm detaylar...

Özellikle de Sıla Türkoğlu ile Halil İbrahim Ceyhan ikilisini özleyenler için dizinin ikinci sezona başlaması anlamlı oldu. İki genç oyuncu yaz döneminde dizileri ekranda yok iken bile en çok konuşulan oyuncular arasında yer almayı başardılar. Emanet dizisinde ise yeni bir dönem başladı...

EMANET DİZİSİNİN KONUSU

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.