Çukur'un son transfer bombası belli oldu! Oyuncu Atakan Arslan dizinin kadrosuna katıldı

Ekranların fenomen dizisi Çukur'un yeni transferi belli oldu. Bir zamanlar Söz dizisinde oynayan Atakan Arslan, Çukur'a transfer oldu.

Çukur'un son transfer bombası belli oldu! Oyuncu Atakan Arslan dizinin kadrosuna katıldı
banner150

Eyüboğlu'nun yazısında verdiği bilgiye göre; Söz dizisinden neden çıktığı asla bilinmeyen Atakan Arslan, Çukur'a dahil oldu. 

Çukur'da Akın Koçavalı mı olacak?

Çukur dizisinde Akın Koçavalı rolü için Cihangir Ceyhan'la her konuda anlaşıldı. Atakan'ın Çukur'a dahil olmasından sonra acaba Akın mı olacak yorumları yapıldı. Ancak Atakan Arslan, Çukur dizisinde kötü karakteri canlandıracak. 6 bölümlük anlaşma imzalayan Atakan çok farklı bir rolle ekranlarda olacak. 

Bu sezonda istediği reytingleri alamayan Söz dizisi, transfer yapacağını duyurmuştuk. Atakan'ın Söz'e geri dönmesi beklenirken Pazartesi günleri en büyük rakibine geçmesi şok etkisi yarattı. Söz daha bomba transferleri gerçekleştirmekten başka şansı kalmadı.

Atakan Arslan, Çukur dizisi setine katılarak yeni bölüm çekimleri tamamlandı. Çukur'da oynayacağı rol büyük bir ses getirecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.