Bir dönemin efsanesi, Emret Komutanım dizisi oyuncularının şimdiki halleri

2000'li yıllarda başlayan ve büyük beğeni toplayan Emret Komutanım yıllar içinde aralarda boşluklar da olmasına rağmen hala ilk günkü gibi izlenmeye devam ediyor. Emret Komutanm'ın oyuncuları da bu süre zarfında evlerimizin üyelerinden birisi oldu adeta. Haliyle Emret Komutanım oyuncuları yıllar içinde değişti.

Bir dönemin efsanesi, Emret Komutanım dizisi oyuncularının şimdiki halleri

Bir döneme damgasını vuran, 7'den 70'e herkesin beğenisini toplayan Emret Komutanım dizisi üzerine çok fazla yazıldı çizildi. Üzerinden yıllar geçse de unutamadığımız Emret Komutanım dizisinde yer alan oyuncuların şimdiki hallerini siz değerli okurlarımız için derledik.

Sermiyan Midyat Emret Komutanım dizisinden sonra sinemaya ağırlık veren ünlü isim yönetmen olarak koltuğa oturdu . Gişe başarılı filmlere imza atan Midyat, son olarak 'Bir Baba Hindu' filmiyle izleyici karşısına çıktı.

Demet Evgar Demet Evgar 'Emret Komutanım'ın şanslı isimlerinden. Güzel oyuncu efsane dizinin ardından sayısız projede rol aldı. Başrollerini Emre Karayel ile paylaştığı 'Bir Erkek Bir Kadın' dizisindeki Zeynep karakteri Demet Evgar'ı izleyicinin hafızasında ayrı bir yere taşıdı.

Engin Hepileri Engin Hepileri sinema ve televizyon oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yaptı. Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı 'Emir' karakteri oyuncuyu şöhretin zirvesine taşıdı. İlk evliliğini mutsuz bir şekilde noktalayan Hepileri, şimdilerde Beyza Şekerci ile mutluluğun tadını çıkarıyor. ediyor.

Bora Karakul Emret Komutanım dizisi ile TV izleyicisinin karşısına çıkan oyuncu mesleğine dört elle sarıldı. Karakul, 'Behzat Ç.' ve 'Şefkat Tepe' dizileri ile izleyici karşısına çıktı.

Şebnem Schaefer Bu projeden sonra ekranlarda görülmeyen oyuncu daha çok tiyatroyla ilgilendi. Ancak oyunculuğundan çok yaşadığı aşklarla gündeme geldi.

Ferdi Kurtuldu Jumbo Gökhan karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu 2014 yılında 'Şimdi Onlar Düşünsün' dizisinde oynadı.

Damla Debre Albayın kızı Suzi olarak ünlenen güzel oyuncu en son 2014 yılında 'Boynu Bükükler' dizisiyle ekranlardaydı. Debre'nin şöhreti çok uzun sürmedi.

Rüzgar Erkoçlar(Nil Erkoçlar) 'Foto Fato' rolü ile ünlenen oyuncu 2013 yılında cinsiyet değiştirme ameliyatı olarak erkek oldu. İsmini Rüzgar olarak değiştirdi. Rüzgar Erkoçlar'ın bu kararı magazin basınında bomba etkisi yarattı.

Arda Kural Bir zamanlar yakışıklılığıyla dikkat çeken oyuncu dizide Ferit karakterine hayat veriyordu. Kural, dizinin final yapmasının ardından bir süre daha oyunculuğa devam etti ancak şöhret ona yaramadı. Genç oyuncu, yaşadığı sıkıntıların ardından 'psikonevroz' teşhisi ile tedavi altına alındı. Parkta yaşamaya başlayan Kural, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu programda iyileştiğinin müjdesini verdi.

Sarp Levendoğlu Yakışıklı oyuncu Emret Komutanım'dan sonra da çeşitli projelerle izleyici karşısına çıktı. Son olarak Küçük Ağa'da Ali karakterine hayat veren oyuncu daha çok agresif tavırları ve gazetecilere olan sert çıkışlarıyla gündeme geldi. Levendoğlu, geçtiğimiz aylarda 'Deli Ormanlı' filmiyle sinemaseverlerle buluştu.

Mehmet Kurt Türkiye'nin Yıldızları dizisiyle yıldızı parlayan Mehmet Kurt, dizide 'Tosun Paşa' karakterine hayat verdi. Oyuncu dizinin ardından farklı projelerde yer alsa da hiçbiri Emret Komutanım kadar ses getirmedi.

İsrafil Köse Emret Komutanım dizisinde Laz Cemal karakterini canlandıran sevilen oyuncu diziden sonra birkaç projede yer aldı. Geçtiğimiz 23 Ağustos 2016 yılında geçirdiği trafik kazasında hayata gözlerini yumdu.

Ve Tabii ki Mustafa Altıoklar... Ünlü yönetmen 4 yıl boyuncu iddialı bir işle izleyici karşısındaydı. Sonrasında ise işler pek de istediği gibi gitmedi.Yönettiği filmler gişede başarısız oldu. Altıoklar uzun süredir ekrandan uzak.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2021, 20:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.