Your SEO optimized title page contents

Behzat Ç. dizisi yeni bir kadro ile yeniden başlıyor

Türk televizyon tarihinin en başarılı yapımlarından birisi olan reyting rekorları kıran Behzat Ç. yepyeni kadrosuyla ekranlara yeniden dönüyor. İşte uzun bir süredir merakla beklenen diziyle ilgili son dakika açıklaması geldi.

Behzat Ç. dizisi yeni bir kadro ile yeniden başlıyor

Behçat Ç. ne zaman başlayacak? Yayınlandığı dönem ekranlara damgasını vuran yapımlar arasına giren Behçat Ç. yeni sezonu ile izleyicilerle buluşacak. Serdar Akar yönetmen koltuğunda oturduğu dizi büyük bir heyecanla bekleniyor. Peki Behçat Ç. saat kaçta başlayacak? Merak edilen deaylar haberimizde...

YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Behzat Ç dizisinin yeni sezon tarihi 25 Temmuz olarak açıklandı. Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem'in üstlendiği Behzat Ç. dizisi oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

YEPYENİ OYUNCULARLA GERİ DÖNÜYOR
Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem'in üstlendiği "Behzat Ç.", oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Canan Ergüder ve Ege Aydan gibi isimlere yer vermeye devam edecek.

Dizide eski kadrodan Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren yeniden ekibe dahil oluyor. İşler'in yeniden dizinin unutulmaz kötü karakteri Ercüment Çözer'e hayat vereceği yapımda; İnanç Konukçu, Hayalet; Berkan Şal ise Akbaba rolüyle Behzat Amir'i yine yalnız bırakmayacak.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2019, 12:04
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.