Aydemir Akbaş uzun bir aradan sonra beyaz perdeye geri dönüyor

Yeşilçam başta olmak üzere Türk sinemasının önemli isimlerinden Aydemir Akbaş uzun süren sessizliğini bozarak yeni bir filmle beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz senaryosunu almak için yapımcı Mehmet Yıldırım'ın Nişantaşı'ndaki ofisine geldi. Keyifli geçen görüşme sonucu senaryoyu alan Akbaş, ''Kolpaçino tarzı bir film olacak'' dedi.

Aydemir Akbaş uzun bir aradan sonra beyaz perdeye geri dönüyor

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Aydemir Akbaş, beyazperdeye geri dönüyor. Önceki gün yapımcı Mehmet Yıldırım ile görüşen Akbaş, senaryosunu almak için Yıldırım'ın Nişantaşı'ndaki ofisine geldi.

Keyifli geçen görüşme sonucu senaryoyu alan Aydemir Akbaş, neşeli halleri ile dikkat çekti. Aydemir Akbaş, film hakkında "Kolpaçino tarzı bir film olacak" açıklamasını yaptı.

Mehmet Yıldırım ise konuyla ilgili, "Güzel bir filmle geliyoruz. Film kadrosu sürpriz olsun. İlerleyen günlerde diğer isimleri de açıklamış oluruz" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.