ATV Esra Erol'da son dakika! Kayıp kız 10 dakikada bulundu

Hafta içi hergün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programında son dakika haberi... Esra Erol, 1 yıl önce ortadan bir anda kaybolan Ayşegül Toyran'ı 10 dakikada buldu.

ATV Esra Erol'da son dakika! Kayıp kız 10 dakikada bulundu

ATV'de yayınlanan "Esra Erol'da" programı kayıpları bulmaya devam ediyor. Anne Firdevs Taşkın ve baba Erol Taşkın, esrarengiz bir şekilde 1 yıl önce ortadan kaybolan 24 yaşındaki kızları Ayşegül Toyran'ı bulmak için Esra Erol'da programına katılmıştı.

1 YILDIR HABER ALINAMIYORDU
Kırıkkale'de yaşayan çaresiz anne ve baba " Kızımdan 1 yıldır haber alamıyorum. Hayatından endişe ediyorum, kötü insanların elinde olabilir. Ne yaşarsa yaşasın o benim evladım" diyerek gözyaşlarına hâkim olamadı.

MUTLU HABER CANLI YAYINDA GELDİ
Canlı yayında ise anne ve babayı mutluluğa boğan o haber geldi. Esra Erol, 1 yıldır kayıp olan 24 yaşındaki Ayşegül Toyran'ı buldu.

AİLESİYLE KONUŞMAK İSTEMEDİ
Canlı yayına katılan Ayşegül "Ailemle konuşmak istemiyorum. Her şeyi anlatmak için stüdyoya geleceğim" dedi. Ayşegül Toyran'ın anlatacakları ise izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.