ATV dizisi Maraşlı'nın oyuncu kadrosu belli olmaya başladı

ATV yeni dizileri ile televizyon dünyasını sallamaya devam ediyor. Son olarak ATV ekranlarında yayınlanacak olan Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Dizinin oyuncuları televizyonseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Maraşlı dizisinin oyuncuları kimler?

ATV dizisi Maraşlı'nın oyuncu kadrosu belli olmaya başladı

Tims&B yapımın yeni dizisi Maraşlı oyuncu kadrosu ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Yeni sezon ATv’de yayınlanmaya başlayacak olan dizinin yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı oturuyor, senaryosunu Ethem Özışık kaleme alıyor.

Son olarak Puhu TV dizisinde Yarım Kalan Aşklar'da rol alan Burak Deniz, bu dizide başrol olacak. Deniz'in partner olması için Melisa Şenolsun'a da teklif gittği öğrenldi. Dizide bir fedanİn hikayesİ aktarılıyor.

DİZİNİN KONUSU
Kahramanmaraş'ta dünyaya gelen ve burada yetişen bir adam, başındaki belalarla mücadele ederken Firuze isimli genç bir kadına aşık olur.

DİZİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Bir kabadayının fedailik hikayesi mottosuyla ekranlara gelecek olan Maraşlı dizisi Eylül 2020 tarihinde en geç tarih olarak ise Ocak 2021’de ekranlarda olacak.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2020, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.