Arka Sokaklar 526. bölüm tek parça izle! Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izle (11.10.2019)

Arka Sokaklar 526. bölüm izle! Arka Sokaklar İlk bölümüyle 2006'da ekranlara gelen Arka Sokaklar bir televizyon efsanesi yayınlandığı günden bugüne kadar ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Arka Sokaklar 526. bölüm izle. Merak edilen detaylar haberimizde...

Arka Sokaklar 526. bölüm tek parça izle! Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izle (11.10.2019)
banner150

Kanal D ekranlarının ilgilyle takip edilen polisiye dizisi Arka Sokaklar, 526. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. 

Yayınladığı ilk günden beri ilgiyle izlenen dizisi "Arka Sokaklar"da her bölümde maceradan maceraya koşarken bu akşam izleyicileri yine ekranlara kilitleyecek. Saat 20.00'de başlayacak olan yeni bölüme dair Arka Sokaklar 526 bölüm fragmanı yayınlanırken, yaşanacak bomba gelişmeler de büyük heyecan yarattı. Arka Sokaklar 526. bölüm izle...

DİZİNİN YENİ BÖLÜM HİKAYESİ
Savcı Ceyda, Engin Müdür ile ilgili bir belgeyi Rıza Babaya iletir. Belgede Engin Müdürün Almanya'daki hesabına yüklü meblağda para yatırıldığı görülmektedir. Rıza Baba, güvendiği Engin Müdürün üzerine iftira atıldığını bilir ve ekibi ile bu iftirayı temizlemek için Sait'in içinde bulunduğu suç şebekesine operasyonlar düzenlerler. Engin Müdür ise, hem iftiranın, hem de Narkotik Şube Müdürlüğünden açığa alınmanın şokunu yaşamaktadır. 

Bu sırada ekip, şebekenin izini bulur. Savcı Ceyda da ekip ile birlikte operasyona katılır. Şebeke, ekibin operasyonundan haberdardır ve hazırlıklıdır. Uzun namlulu tüfeklerle ekibe ateş açmaya başlarlar. Savcı Ceyda bir keskin nişancı tarafından vurulur. Ekip ise, zor durumdadır. Rıza Baba tüm polis telsizlerine anons geçerek ekibine destek toplar...

Engin Müdür üzerindeki iftirayı temizleyebilecek mi? Vurulan Savcı Ceyda yaşayacak mı? Açığa alınan Engin Müdür görevine iade edilecek mi?

DİZİNİN KÜNYESİ
Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz

Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Başak Atıcı (Hande),  Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye),  Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 22:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.