Akrep 4.bölüm son bölüm tek parça izle! Star TV ile Akrep 5.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yapımını 1441 Productions'ın, yapımcılığını İrfan Şahin'in üstlendiği 'Akrep', 1 Ocak Cuma akşamı 4. bölümüyle Star TV'de izleyicisiyle buluştu. Dizinin TV ekranlarında bitmesinin ardından kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler ''Akrep 4.bölüm izle, Akrep yeni bölüm izle, Akrep son bölüm izle'' şeklinde araştırma başladılar. İşte detaylar...

İlk bölümlerinden itibaren reyting rekorları kıran dizi Akrep 4. Yeni bölümü ile Star TV'de ekrana geldi. Dizinin Star TV ekranlarında sona ermesinin ardından Akrep 4. bölümünün internette yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu.

Başladığı günden bu yana adından bahsettiren ve her cuma izleyiciyi ekran başına kilitleyen Akrep dizisi 1 Ocak 2020 akşamı bombaları peş peşe patlattı. Dizide tüm dengeler değişti. Akrep 4. Bölüm Star TV canlı izlemek isteyen vatandaşlar internet üzerinden araştırmaya devam ediyor. Kanalmaras.com olarak sizler için hazırladığımız bu haberimizde Akrep yeni bölüm Star TV canlı izle ekranına ulaşabilir diziyle ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz...

AKREP SON BÖLÜM İZLE!

Bu akşam yayınlanan olan Akrep 4. yeni bölüm izlemek için haberimizin devamında bulunan Star TV canlı yayın linkine tıklayabilirsiniz...

Akrep'in 4. bölümünü startv.com.tr internet sitesinden veya kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

AKREP 4. BÖLÜM'DE NELER OLACAK?

Perihan’ın, kızı Merve’yi kullanarak yaptığı hamle karşısında deliye dönen Ferda, karşı hamle yapmaya karar verir. Ferda, Fikret’i zorlayarak Perihan’ı çıldırtmak ister. Fikret’e tek çözümün evlilik olduğunu söyleyen Ferda, bu konuda tüm kozlarını oynayacaktır. Ancak, gün geçtikçe şüpheleri ile Ferda’ya olan tutkusu arasında git gelleri artan Fikret, bu çözüme onay vermez. Annesinin Fikret’le ilişkisini öğrenen Merve, Perihan’ın daveti ile ne kadar içten içe istemese de Emgen Malikanesi’nde kalmaya başlar, kamuajans'ta yer alan bölüm hikayesine göre, annesi ve varlığını yeni öğrendiği eniştesi arasındaki ilişkiyi bilmesine rağmen bu konuda tek kelime etmeyen Aras’a da tavır alır. Merve, hem annesi hem sevdiği tarafından hayal kırıklığına uğramanın kızgınlığı ile Perihan’a kırgınlığını bir süre rafa kaldıracaktır. Fikret, Ferda’nın evlilik fikrine olumlu tepki vermeyince gerginlik artar. Ferda’nın baskısından gözü korkan Fikret, Perihan’dan yardım isteyecek hale gelir. Perihan, Ferda’yı Fikret’ten uzaklaştırmak için elindeki büyük kozu oynamaya karar verir. Ferda ise, Aras’ı tekrar ele geçirmek için gölde çektiği görüntüleri ortaya çıkarır.

AKREP KONUSU

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir.

Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan'ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan'ın sahip olduklarının peşindedir.

Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda'yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem'in de Ferda'nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)'nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir.

Emgen Ailesi'nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda'nın savaşının ortasında kalacaktır. Bu savaş, Ferda'nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras'ın (Yusuf Çim) hayatını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bir dünyanın gelgitleri arasına sürükleyecektir.

Akrep dizisi oyuncuları kimdir?

Demet Akbağ - Perihan
Evrim Alasya - Ferda
Yusuf Çim - Aras
Beril Pozam - Ayşem
Taha Baran Özbek - Şahin
Aslı Melisa Uzun
Demet Gül - Hacer
Esila Umut - İpek
Müge Su Şahin - Merve
Ahsen Türkyılmaz - Ece
Bekir Aksoy 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.