banner232

Acun Ilıcalı bombayı patlattı: İngiltere'den bir takım alma ihtimalim var

Televizyon dünyasına damga vuran programlarıyla tanınan ve ayrıca Fortuna Sittard'ın ortağı olan Acun Ilıcalı, İngiltere'den bir kulüp satın alabileceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı bombayı patlattı: İngiltere'den bir takım alma ihtimalim var

Fortuna Sittard'ın ortağı olan Acun Ilıcalı, İngiltere'den bir kulüp satın alabileceğini söyledi. Ilıcalı, "İngiltere'de bir takım alma ihtimalim var. O zaman farklı şeyler olabilir. Premier Lig'e çıkma adayı olan bir takım da olabilir." dedi.

Hollanda kulübü Fortuna Sittard'ın ortağı ve ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Story Box'ın Youtube kanalına önemli açıklamalarda bulundu.

İngiltere’de bir futbol kulübü alma ihtimali olduğunu belirten Acun Ilıcalı, “Futbol takımlarında ülke ekonomisi çok yüksek bile olsa, nüfus diye bir çarpan var aslında. Hollanda 12, 13 milyonluk bir ülke iken ancak Türkiye'nin yakınına yaklaşabiliyor.

O yüzden öyle çok büyük bir ekonomi şu anda yok ama İngiltere'de bir takım alma ihtimalim var. O zaman farklı şeyler olabilir. Premier Lig'e çıkma adayı olan bir takım da olabilir. İngiltere'de maç seyret hayatın değişir. O maçlar, seyirciler, inanılmaz bir şey”

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2021, 15:46
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.