19 yaşındaki Semanur Tunçay nerede?

Hafta içi yayınlanan bölümleri ile Türkiye'ye damga vuran Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yeni bir dosyanın araştırılmasına başlandı. 5 Ekim Cumartesi günü İstanbul'da kaybolan genç kızın Kahramanmaraş'ta olduğu tahmin ediliyor.

Müge Anlı'da kızı Semanur Tunçay'ı arayan annesi kızının Kahramanmaraş'ta bir markette sigorta girişinin yapıldığını, market sahibinin üzerine iki tane de pavyon göründüğünü iddia etti.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bir kez daha çocuk dosyası açıldı. 19 yaşındaki Semanur Tunçay yerini gizliyor. Ailesi onun Kahramanmaraş'ta bir markette sigorta girişinin yapıldığını ve dükkan sahibinin 2 tane de pavyon olduğunu söylüyor.

CANLI YAYINA BAĞLANDI
19 yaşındaki Semanur Tunçay ise telefonla canlı yayına bağlanarak, 'Ben Kahramanmaraş'ta değil, İzmir'deyim' dedi. 

'BENİ ARAMAYIN'
Semanur konuşmasına şu şekilde devam etti:

''Ben anneme, bana kısa bir zaman verin, ya seni yanıma alacağım, ya da ben geleceğim dedim. Ancak buraya çıktılar. Artık hi geri dönmeyeceğim. Hakkımda yapılan kayıp başvurularını da kaldıracağım. Geri dönmeyi düşünmüyorum''

ANNE CANLI YAYINDA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Canlı yayına telefon bağlantısında bulunan 19 yaşındaki Semanur Tunçay, kızının evine geri dönmesini isterken annesi gözyaşlarına boğuldu.

(Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.