Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova ve Talat Bulut yer aldığı Mahkum dizisi son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Diziyi izlemek isteyenler Mahkum 16. bölüm izle araştırmaları yapıyor. Mahkum 16. bölümde neler oldu? Masum 16. bölüm full kesintisiz izle...

Birçok iddialı yapımı seyirci ile buluşturan Mahkum dizisinin 16. bölümü 31 Mart Perşembe akşamı ekrana geldi. Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova ve Talat Bulut gibi isimlerin yer aldığı dizi beğeni topladı. İzleyiciler Mahkum 6. bölüm izle, Mahkum son bölüm full izle Youtube sorguları yapıyor. Mahkum 16. bölüm kesintisiz tek parça izle...

foxtv-mahkum-izle-16

MAHKUM 16. BÖLÜM İZLE

Geçen bölümde yaşananlar; 

Sansür İddialarına Show TV'den yanıt: O skeç bu hafta yayınlanacak mı? Sansür İddialarına Show TV'den yanıt: O skeç bu hafta yayınlanacak mı?

Büyük düellonun ortasındayken ortadan kaybolan Fırat ve Barış, iki tarafın da büyük kaygılar içerisinde kalmasına sebep olur. Köşe bucak aranmalarına rağmen hiçbir yerde izlerine rastlanmaz. Sözünün çiğnenmesinin öfkesini yaşayan Sinyor, bu meseleyi kökünden bitirmeye kararlıdır. Fırat’ın kalemi çoktan kırılmıştır.

Yeni bölüm ne zaman; 

Mahkum dizisinin yeni bölümü bu hafta Perşembe günü yayınlanacaktı; ancak FOX TV'nin yayın akışı programına baktığımızda bu hafta Mahkum dizisinin yeni bölümü yok. Onun yerine geçen haftaki tekrar bölümü yayınlanıyor.

Ancak görünen o ki, bu yıl üst üste başarısız projelere imza atan FOX TV Mahkum dizisinden de umudu kesmiş durumda. 

Dizinin neden yayınlanmadığına dair açıklama geldiğinde buradan yayınlanacaktır.