Yasak aşk ve hamilelik iddiaları pahalıya patladı!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, bir magazin programında kendisi hakkında bir kulüp başkanından hamile kaldığına yönelik iddialar öne süren Pınar Ergüner’e dava açtı.

Yasak aşk ve hamilelik iddiaları pahalıya patladı!
banner150

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne açılan dava dilekçesinde, 8 Temmuz 2019 tarihinde ''Beyaz Magazin'' isimli programda altyazı olarak ''Serenay Sarıkaya hamile mi'' başlıklı bir haberin çıktığı belirtilerek, ''Haberin ardından programın sunucusu ve moderatör Pınar Ergüner, ''Öyle bir şey iddia edeceğiz ki kimileri yalanlayacak'' diyerek Serenay Sarıkaya’nın evli bir kulüp başkanı ile birlikte olduğunu ve ondan hamile kaldığını, kulüp başkanının çocuğu aldırmak istediği, Sarıkaya’nın çocuğu aldırmak istemediği, çocuğu aldırmazsa rezil olacağı, doktora aldırması için para teklif edildiği gibi gerçek dışı, iftira niteliğinde bir haber yayımlanmıştır.

Programda Serenay Sarıkaya’nın şeref ve onuruna ağır saldırı niteliğinde yorumlar yapılmıştır. Haber tamamen asılsız ve gerçek dışıdır.

Serenay Sarıkaya’nın evli bir kulüp başkanı ile hiçbir zaman bir ilişkisi olmadığı gibi hamile de kalmamıştır. İlişkisi olmayan birisinden hamile kalması mümkün değildir'' denildi.

KAYNAK:Posta

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.