Tuvana'dan yasak aşk dedikolarına jet yanıt!

Eşi Sinem Ceceli'den boşandıktan 5 gün sonra Selin İmer’le samimi görüntüler veren ve evlilik kararı aldıklarını açıklayan Mustafa Ceceli’nin, evliyken de oyuncu Tuvana Türkay’la yakınlaştığı iddia edildi.

Tuvana'dan yasak aşk dedikolarına jet yanıt!
banner150

Eşi Sinem Ceceli'den boşandıktan 5 gün sonra sosyetik güzel Selin İmer'le samimi görüntüler veren ve evlilik kararı aldıklarını açıklayan Mustafa Ceceli'nin, evliyken de oyuncu Tuvana Türkay'la yakınlaştığı iddia edildi. Türkay ise "Böyle bir şey olmadı" diyerek iddiaları yalanladı.

İKİLİNİN YAKINLAŞMASI ŞARKILARLA BAŞLADI
Mustafa Ceceli, Türkay'ın sesini beğendi ve tanışma mesajı gönderdi. İkili Gezegen Mehmet'in programında ilk kez 1 Ocak 2015'te bir araya geldi. Türkay o programda yeni şarkısını seslendirdi. Ardından Mustafa Ceceli, Tuvana Türkay'ın 'Ara Ne Olursun' albümünün düzenlemesini yaptı. Ceceli ve Türkay'ın yolu geçtiğimiz şubatta da Beyaz Show'da kesişti. İkili, Ceceli'nin stüdyosunda sık sık buluşmaya başladı. Düet yaptı, hatta klip çekti. Ancak, yolları birden ayrıldı. Düet ile klip de rafa kalkmış oldu. Ayrılıklarının ardından hem Mustafa Ceceli hem de Tuvana Türkay sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi de bıraktı.

"İFTİRA ATANLARI ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"
Çıkan haberlerin ardından Tuvana Türkay, Instagram sayfasında şöyle bir açıklama yaptı: "Bugün hakkımda çıkan 'Mustafa Ceceli ile beraber miydi?' türevi haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Kendisiyle DMC aracılığı ile ortak bir projede buluşmuş olup 2 şarkı için ortak bir çalışmamız olmuştur. Kendisinin iki şarkısına vokal yapmışımdır. Ve kendisi benim yapmış olduğum bestelerimin bir kaçının demo çalışmalarını yapmıştır. Tanışıklığımız bundan ibarettir. Benim bir ailem ve sevenlerim var. Şu mübarek Ramazan ayında bana iftira atanları Allah'a havale ediyorum. Ne beni, ne ailemi, ne de sevenlerimi üzmeye kimsenin hakkı yoktur."

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.