Pınar Altuğ'dan takipçisine ayar

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı 'Meltem' karakteri ile hafızalara kazınan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, paylaştığı fotoğrafın altına yorum yazan bir takipçisine verdiği sert cevapla, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Pınar Altuğ'dan takipçisine ayar

Çocuklar Duymasın dizisinin Meltem’i olarak hafızalara kazınan Pınar Altuğ, koranavirüs salgını nedeniyle ailesiyle evinde karantina altında. Bu durum fırsata çeviren oyuncu, kızı Su ile birlikte instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla, canlı yayınlarla takipçilerine yemek tarifleri veriyor.

Pınar Altuğ’un uzun süredir düzenli bir şekilde yaptığı bu faaliyetler takipçileri tarafından da ilgiyle izleniyor. Ancak bazı zamanlar gelen yorumlara kızan oyuncu, hemen karşılık vermeyi de ihmal etmiyor.

Yağmur Atacan ile evliliklerinin 12. yılını geçtiğimiz gün kutlayan Altuğ, bir takipçisinin yorumuna fena halde sinirlendi. Yoruma yanıt vermekten çekinmeyen Pınar Altuğ, daha önce de takipçilerinin farklı yorumlarına tepki gösteren yanıtlar vermişti.

“Ülke ve dünya bu haldeyken bu resim hiç olmamış biraz edep…” diye yorum bırakan bir takpiçiye Pınar Altuğ şu şekilde yanıt verdi:

“Edepsizlik neresinde acaba? Evlendiğimiz gün nikahın hemen ardından çekilmiş bir fotoğraf, ülkenin haliyle ne alakası var anlatırsanız ben de anlayayım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.