Naz Çekem: 'Gözleri kaymıştı, sonra parmağımı kırdı...'

2014 yılında Ahmet Kural'ın parmağını kırdığını iddia eden Naz Çekem, 4 yıl önce yaşadığı şiddeti canlı yayında anlattı: Alkollüydü, gözleri kaymıştı, sözel olarak taciz etti, sonra parmağımı kırdı.

Naz Çekem: 'Gözleri kaymıştı, sonra parmağımı kırdı...'
banner150

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun fiziksel şiddet gördüğünü iddia ederek şikayetçi olduğu ve '3 ay süreyle kendisine yaklaşmamasına' yönelik koruma kararı aldırdığı Ahmet Kural'ın eski arkadaşı Naz Çekem "Gülerek parmağımı kırmıştı." dedi.

2014 yılında Ahmet Kural'ın parmağını kırdığını iddia eden Naz Çekem, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak 4 yıl önce yaşadığı şiddeti canlı yayında anlattı.

"KORKUYORUM BEN ONDAN"
Sabah uyudum. Korkmadım değil. ‘Ben böyle açıklama yapıyorum ama korkuyorum bu adam bir yerde beni kıstırır’ diye. Çok tehlikeli insanlar bunlar. Açıkçası ben korktum. O kadar kötü şeyler yapmış ki... Ablamın doğum gününde tanışmıştım onunla. Bizim olmuş olduğumuz sanatçıların yanında kafası eğik, çok kibar çok saygılıydı. 4-5 kez aynı ortamda bulundum. Hiçbir yanlışını görmedim. ‘Ne kadar saygılı’ diyordum.

"EN SON GÖRDÜĞÜMDE ALKOLLÜYDÜ"
En son gördüğümde alkollüydü. Gözler kaymıştı. Çok tehlikeli bir hale gelmişti." Beni gördüğünde ‘Oooo ünlü Naz Çekem burada mısın?' dedi. Anlattıklarını çok detaylı hatırlamıyorum, yalan olmasın.

"KOMPLEKSLİ BİR İNSAN"
Söylediği şeylerde korkunç bir komplekslilik vardı. Çok ciddi bir kompleks yaşadığını düşünüyorum. Ciddi anlamda psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum.

"İÇKİYİ DE KALDIRAMAYINCA..."
O bastırılmış duygular, sonradan görmeler bence bu çocuğun bütün psikolojisini bozmuş. Alt üst etmiş ve kaldıramayacak noktaya getirmiş. İçkiyi de kaldıramayınca…"


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.