Mini eteği eleştirildi! Alişan gelen yorumlara tepki gösterdi...

Ünlü şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol'un doğumun ardından aldığı kiloları verdikten sonra iddialı kıyafet tercihleriyle dikkat çekiyor. Buse Varol İnstagram hesabından son olarak mini eteğiyle bir paylaşım yaptı. Gelen yorumlara ise Alişan tepki gösterdi.

Mini eteği eleştirildi! Alişan gelen yorumlara tepki gösterdi...
banner150

Alişan'la bebeklerini kucaklayan Buse Varol doğum sonrası doğal olarak kilo aldı.

21 KİLO VERDİ

21 kilo verdiğini açıklayan ünlü isim son haliyle beğeni topladı. Varol kilo vermesinin ardından mini eteğiyle yaptığı paylaşımla takipçilerinin dikkatini çekti.

Mini elbise tercihi bazı hayranları tarafından beğenilmeyip ağır bir şekilde eleştirilen Varol'un imdadına eşi Alişan yetişti.

Bir takipçisi Varol’a 'çok kötü' yorumunda bulundu. Alişan ise o yoruma "Ben giyim tarzına hayranım sen takip etme hatta engelle görmezsin göz zevkinde bozulmaz" diyerek tepki gösterdi.

Başka bir takipçi ise Varol'a "Çok saçma ve çocukça" yazınca Alişan yine dayanamayıp "Sanane" diyerek yanıt verdi.

Varol da daha sonra gelen tepkilere dayanamayarak "Beğenmiyorsanız takipten çıkın. Bu işler anneliğimi sorgulayarak olmuyor! Beni bir salın" diyerek eleştirilere yanıt verdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.