Merve Boluğur'dan yeşil ışık!

Geçtiğimiz gün bir toplantı için gittiği bir AVM'de görüntülenen oyuncu magazin muhabirlerlerine flaş açıklamalarda bulundu.

Merve Boluğur'dan yeşil ışık!
banner150

Oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı. Toplantı yapmaya geldiğini söyleyen Merve Boluğur, muhabirlerle ayak üstü sohbet etti.
Oyuncu, “Biliyorsunuz oyunculuk dışında geçtiğimiz yaz aylarında kendi kozmetik markamla ticarete atıldım. Toplantıdan toplantıya koşturuyorum şu sıralarda. Artık ürünlerimiz sitelerde ve çoğu kozmetik mağazalarda bulunuyor. Geri bildirimlerinden gayet memnunum” dedi.

'SETLERİ ÖZLEDİM'

"Sizi yeni yılda ekranlarda görebilecek miyiz?" sorusuna Boluğur, "Tabii ki birkaç projeyle görüşmelerimiz var. Ben de setleri özledim. İnternet yayınlanan projelerden de teklif gelirse seve seve kabul ederim. Bence çok güzel bir gelişme oldu dizi sektörü için; hem saatler kısa, hem de bölümler. Hal böyle olunca her oyuncu sıcak bakar tabii ki” yanıtını verdi. 

Kaynak: MİLLİYET

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.