Mehmet Ali Erbil'den üzücü haber!

Mehmet Ali Erbil'in son durumu hakkında kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil'den açıklama geldi.

Mehmet Ali Erbil'den üzücü haber!
banner150

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında kardeşinden açıklama geldi. Ünlü şovmen bir ay önce evinin banyosunda düşerek kaburgalarını kırmış, kırılan kaburgasının bir tanesinin akciğer zarına batması sebebiyle de durumu ağır olduğu için yoğun bakıma alınmıştı. Yaşanan bu talihsizlik üzerine Mehmet Ali Erbil'in kaçış sendromu hastalığı nüksetmiş ve bu durum Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumunun daha kötü olmasına sebep olmuştu. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlığı hakkında son durum bilgisi bugün kardeşi Yeşim Erbil'den geldi. Bilgiye göre dün akşam Mehmet Ali Erbil'in solunumu bozuldu ve cihaza bağlandı... İşte Yeşim Erbil'in açıklaması...

Mehmet Ali Erbil, bir ay önce evinde düşerek yaralanmış, ünlü şovmenin kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu. Ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Mehmet Ali Erbil, 26 Ekim'de uyandırıldı. Tedavisi sırasında 16 yıldır mücadele ettiği hastalığı nüksedince Mehmet Ali Erbil 2 Kasımda yeniden uyutuldu. 29 gündür yoğun bakımda olan Erbil'in son durumunu doktor kardeşi Yeşim Erbil, anlattı:

"Can sıkıcı haber veriyorum. Geçen hafta solunum cihazından ayrıldığı haberini vermiştik, bu haberi biraz bekleyip verdik sizlere çünkü yoğun bakımda sürpriz gelişmeler olabilir diye. 4 gün kendi solunumu ile kalabilmesi bizi çok sevindirmişti sizleri de tabi. Ancak dün akşam durum tamamen tersine döndü ve solunumu bozuldu ve cihaza bağlandı. Yine beklemedeyiz, inşallah bu kadar ağır olaylara vücudu direnç gösterir."

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.